Mai avea Ala de la mogosoaia sa-l ia acasa pe Ala de la sepsi dupa acea tragere de tricou, ha ha ha ha clona este muci

Postat de blatistu49 pe 12 Mai 2022, 20:30

Nu-i asa pr()s.tule? Argumenteaza-mi punctual unde vad eu pe dos. Va rupem duminica, echipa odioada ce sunteti. Stati linistiti, nu mor leii cand vor jav.rele.

flosud97  •  12 Mai 2022, 20:31

blatistu49
blatistu49  •  12 Mai 2022, 20:30
Postat de doubleti pe 12 Mai 2022, 20:28

Odios comentariul celor de la Digi. 1. Nu a fost penalty pentru Sepsi - intradevar, Mitrea este tinut, dar mingea nu era in joc. Decizie corecta = repetarea loviturii de colt. 2. Penalty pentru Craiova la Markovic - sa vi sa spui ca si comentator ca nu-l atinge, desi se vede clar ca-i da peste picioare lui Markovic = te descalifica ca si comentator. 3. Sa vi sa spui ca faza din minutul 45 la sutul lui Aganovici este cea mai periculoasa faza a meciului, arata ca nu-ti meriti banii ca si comentator - Craiova a avut bara la un corner, a avut cel putin 3 suturi d ela distanta trimise un pic peste poarta, a avut capul lui Ivan un pic pe langa stalpul din stanga portii si inca vreo 2-3 ocazii mari si tu spui ca ocazia lui Aganovici a fost cea mai mare??? 4. Faultul lui Paun este de rosu direct. In studionul Digi, "specialistii" nu vad ca de fapt mingea nu era in joc. 5. Arbitrul a fluierat orice caderea a covasnenilor, care pe langa jocul dur practicat ca de obicei mai si trag de timp. Sa vedem ce va fi in partea a 2-a.

238318103520970
Autel Radulescu  •  12 Mai 2022, 20:30

Craiova din păcate e praf. Cu acest Marcovici tot gras și tot lent. Poate a doua repriză să miște mai bine, dacă nu cumva să cadă și mai rău. Cărți, trebuie să găsească un antrenor bun, care să facă echipă competitivă. Acest amorezat, nu e antrenor.