Alte știri din fotbal
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
bun portarul de la botosani
bai astia ,,chiuaua,,ce mai victorie cu ce mai echipa!craiova a avut 6000 de suporteri in deplasare la pitesti ceea ce voi nu aveti acasa in 5 etape!!!o sa se termine si norocul vostru,ca valoare stiti si voi ca nu aveti!!!hai craiova!!!
Foarte bine Dinamo. Tot asa pana castigam Cupa si iesim campioni. P.S. Ma distreaza faptul ca se foloseste cuvantul "frustrat" foarte des in comentariile lasate pe gsp. "Frustrat" se bucura de un mare succes. Acum si-a dat lumea seama ca exista?
Multi frustrati si ofticati mai sunt pe lumea asta!!Desi este evident k Dinamo e cea mai buna din tara,se gasesc tot felul de cocalari ofticosi care pun la indoiala succesele cainilor.E adevarat k Dinamo nu practica un joc placut ochiului,dar castiga tot,asta e cel mai important.Si Italia a facut la fel in 2006 si a iesit campioana.Deci dragii mei stelisti si rapidisti frustrati,scopul scuza mijloacele!Mai bine joci urat,dar iei campionatul si cupa!Rednic e mare antrenor,Andrei Cristea e f bun!
dinamu, vai de capul lor, blatuiesc tot ce prind. Noroc cu Europa, care le arata adevarata valoare - zero.
frate nu-ti convine nute uita la meci dak u ai ajuns sa-l critici pe torje care iti face toti jucatorii tai din liga a 4a. dak sunteti asa buni veniti pe stefan cel mare si jucati contra lu Dinamo sa vezi atunci ridiculizare ce va dam ;)
blat-uri?....joc slab?...cat timp sunt rezultate...e totul ok. ...si inca ceva,special pt. timisoreni... La Multi Ani! ( stiu ei de ce) ... :) HAI DINAMO!
Bravo Botosani, nu-mi pare rau ca au gresit ai nostri, merita Botosani macar un gol...Pacat ca l-a eliminat arbitrul pe baiatu ala de la ei, era mai frumos 11 la 11. Bravo botosani si bafta la anu'
Asa joc slab, ca pleaca lumea. Pacat Dinamo...Mare pacat. macar spre deosebire de rivale Dinamo are cativa fotbalisti pe care se poate baza tot timpul(Danciu-Gol, Lobont, Tamas) si mai tin si astia echipa cat de cat.
Radu esti fff frustrat .Cred ca esti votant de a lui jiji si vadim .Cum sa faca blat 2 echipe care se bat la campionat.De fapt au facut ..si stii de ce ..pentru ca sunt conduse de masoni ,care vor sa conduca toata lumea .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.