Alte știri din fotbal
Final în runda 6 din play-out-ul Ligii 2 » Cunoaștem a doua echipă retrogradată
0
Sepsi - Corvinul, în etapa 7 din play-off-ul Ligii 2 » Oaspeții pot obține matematic promovarea
0
Mihai Pintilii a primit replica de la șeful Școlii de Antrenori » Când va lua licența Pro
1
Îndemnul lui Mouhamadou Drammeh pentru clujeni: „Ieșiți din case!” » Ce calcule și-a făcut
0
Știri din fotbal internațional
Au dat lovitura și vor juca în Europa » Primul trofeu după 61 de ani!
0
Ajax - PSV, ultimul derby al sezonului pentru Dennis Man » Echipe probabile
0
Osasuna - Barcelona, duel în runda 34 din La Liga » Catalanii, aproape de titlu
0
Dorit de FCSB, Adrian Șut a suferit un moment umilitor în Emirate!
0
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
0
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
5
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
17
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Se rescrie istoria după desecretizarea arhivelor diplomatice? Cele trei ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Pentru dinamovisti Locul 2 e rusinos(face parte din podium) dar 3 ani de la 7 in jos e o mandrie..........CSF fiecare cu ce poate
Cum spuneam mai jos, ala-i derby-ul provinciei!:)))
oare de ce nu e asta in puscarie. Asta e alt "carturar". La puscarie cu el imediat
Si pot sa fie toti titularii si la biserica, tot locul 2 scrie pe fruntea lui Mimiskert. Si poate ia in freza de Sepsi, cine stie ?
... râde ciob de oală spartă....he, he, he..ce au ajuns clonele securisto-comuniste !!! s-au dus vremurile , când luați campionate de parcă erau cadouri de la Moș Crăciun și se uitau românii la fotbal de parcă erau piese de teatru...derby-ul vostru ar trebui să se numească derby-ul rușinii....uitati-va sâmbătă la adevăratul Derby de România și lingeti-va pe degete..!!!
Cand a batut dinamo erau astia pe aci tastand cu mandrie de parca ei au jucat,dar acum cand se vad batuti o dau cotita dar numai despre subiect nu vorbesc You ,aveti barbatie si recunoasteti infrangerea
UNII DIN COPII ASTIA DE 16 ANI VIN CU MANCARIA IN GHIOZDAN ALTU NU STIE SINGUR DRUMUL LA STADIUON IAR ALTU INCA JOACA TETRIS ASTIA NIAU BATUT LA *** CUM ZICEA DINU CA SUNTEM ”*** COMPORTAMENTAL” ADECA NIMICA ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEE
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
''Dezlantuit'' - 2 randulete pe facebook ??? Ati dezbracat de sens toate cuvintele, gigistilor. ''Valoare'', ''talent, ''perla'' nu mai inseamna ce insemnau odata. Sunteti ridicoli. Ca si acest recidivist ale carui postari le promovati.
....alte echipe din amaratul asta de campionat, parcă nici n-ar exista pentru voi....mai aveți tupeul să numiți meciul dintre cele două , derby de România? ...mi-ar fi și rușine !!! atunci cum se poate numi meciul de sâmbătă, dintre CFR Cluj și Craiova?!?! ați umplut aproape tot site-ul cu articole doar despre amărâtele astea două ,Dinamo și FCSB..care mai degrabă sunt pe cale de dispariție decât să fie macar la jumătatea nivelului valoric la care au fost cândva ,cu ajutorul regimului comunist !!!!
Dumitru are 18 ani maaaaaaaaaaaaaaaa Si si-a batut joc de apararea lui dinamo INTOARCERE CU JUCATORUL IN SPATE SI SUT PE MIJLOCUL PORTII MAAAAAAAAAAAAAAA :)))))))))))))AGUERO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.