Alte știri din fotbal
Acum 17 ani îl decora pe Mircea Lucescu, astăzi la priveghiul acestuia » Traian Băsescu: „Un singur cuvânt am de spus”
0
Sicriul lui Mircea Lucescu, depus și azi la Arena Națională » Toate informațiile de la stadion
2
Anghel Iordănescu, devastat la sicriul lui Mircea Lucescu: „Nu o să-l uităm niciodată”
0
Volga neagră, 50 de lei pentru tramvai și un destin schimbat: cum a ajuns Mircea Lucescu la Dinamo, după ce a dat probe ca portar la Steaua
0
Știri din fotbal internațional
Arbeloa, atac voalat la Mbappe: „Trebuie să vrei mereu să fii tu însuți” » Vinicius? „E normal să fie huiduit”
0
Un fost arbitru FIFA îl face praf pe Istvan Kovacs: „Nu știe regulamentul și va arbitra la Cupa Mondială! Să fluiere la «tineret»”
0
Fostul fotbalist de la Cupa Mondială a devenit „simbol sexual” într-un serial Netflix: „Asta e ceea ce iubesc”
0
Scandal la Betis! Scos din lot pentru că se întâlnea cu fiica președintelui?!
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
7
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Tudor Chirilă, lui Nicușor Dan: „Ați devenit primul PSD-ist al țării. ...
Libertatea
Sondaj înainte de alegeri în Ungaria: partidul de opoziție Tisza, avans ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Martorii din dosarul lui Mircea Sandu ar putea fi reaudiați după ani de ...
Libertatea
Tin sa discutam , de la egal , la egal:))))
pai normal ma a fost distractie,a pierdut 10 milioane ce stim noi
Frumos comentariu ! Pe cand unul si la adresa unor suporteri stelisti ?
ja, ja, ja, alles klar! hi hi hi...)))) salve, biensur ca salve...de grenadinhios...))
Nu-ti face griji, e vorba de cine e sus pe podium. Echipa care e pe primu', face blaturi. Ca pur si simplu asa gandesc romanii. Ma rog, o parte din ei. Dar nu-i problema. Sa nu fie mai rau, sa se stie campioana de la bun inceput si noi sa fim bonusuri financiare! :)
salut bianco. ma oftic dar nu prea tare ca am pierdut. cu voi o sa fie 11 jucatori diferiti. adevaratul derby conteaza ! sper la un rezultat curat cu un arbitraj corect. sa castige cel care joaca mai bine !
De cate ori mi se scoala.
vezi ca duminica, in formula de start or sa fie alti jucatori, vreo 10 la numar, ca-n seara asta. Si Steaua a fost adusa cu picioarele pe pamant, aveati o sansa cu ei asa euforici si aroganti.
ce vorbesti domle.. felicitari concordiei, s-a dovedit ca, iata, si-a aparat "corect' sansele. iar steaua a achizitionat doar campionatul, nu si cupa romaniei...))) 'ai noroc si la mai mare.... n-am mai beut niika de multa vreme, dar acusha pun de o metaxa prelunga...)))) condoleante amicilor mei stelisti: savi, impe, termi, bando, colonelul, etc, etc.. ...))) ps - exista un refren drag mie, ca si oricarui dinamovist feroce: anu' aista cioaca-i in ghencea...)) e drept, deocamdata e doar pe jumatate...)))) aloha, amigos !
JIJI : Am bagat rezervele sa se mai distreze si ei...:)))) ............................................................................................... Doamne , ce s-au mai distrat ! :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.