FOTBAL » CUPA ROMANIEI » DINAMO - GAZ METAN, AZI, 20:00, SPORTRO, DOLCESPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO ŞI M.GSP.RO
Alte știri din fotbal
Party în Gruia: CFR o bate pe U Cluj și reface calculele la titlu » Bergodi a pierdut și derby-ul, și doi oameni-cheie!
25
Szabolcs Kovacs n-a avut dubii! Pentru ce a acordat penalty în CFR Cluj - U Cluj
0
Fază șocantă în Bayern - Barcelona, prima semifinală din UEFA Women's Champions League
0
MM Stoica a dat vestea în direct: „S-a terminat și pentru Ngezana”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Finala Cupei Greciei: prelungiri în PAOK - OFI Creta
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
N-a calcat, a impins. Dar e suficient daca e ultimul aparator. Vis-vis de manipularea lui jiji: nu e asa prost cum il credeti. A stiut sa scape de conflictele cu fanii cand a luat echipa si a dus-o la plimbare...Au venit curiosii sa-l sustina(poate ai vazut tiganii ce stateau langa el la Ploiesti), si-a mai spalat imaginea si acum a mai uitat lumea de conflicte. E drept ca l-au ajutat si rezultatele insa pe moment s-a redresat.
A fost rosu clar...moti nu are minte...
Fault de roșu?? Poate pe Domeniile Petrescu!
trebuia sa ii dea o talpa dupa cap . ca sa fie meritat . _____ fault din spate ca ultim aparator fara intentia de a juca mingea
se sta urmatorul meci nu conteaza competitia in care iei cartonas rosu ...asa e peste tot...
Bawab si Vithinio
eu nu inteleg de ce a zis ca Moti va lipsi cu Rapidul , cupa si campionatul e aceaiasi competitie , sau cum ?
Tot Dinamo cistiga !
pai il scapa de la amiaza ... :)))
0-2 Final ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.