FOTBAL » CUPA ROMANIEI » DINAMO - GAZ METAN, AZI, 20:00, SPORTRO, DOLCESPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO ŞI M.GSP.RO
Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
0
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
4
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
0
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
SUSTIN CEEA CE FAC SUPORTERII LUI DINAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ___________________________________________________________ NIMENI PE STADIOANE!!!!! NUMAI ASA VOM SCAPA DE MIZERIILE ASTEA!!!!!
Alexe alearga in reluare.
Sunt dinamovist dar mi-e sila sa ma mai uit la neputinta lor, numai balerine, Alexe ala e un terminat, nu stiu de ce mai joaca :)
parca vad ca dau cu fruntea in buricul rapidistilor!doar vin spartanusii rosii:))
Cu 700 mai mult decat merita porcimea...
29 Martie 2012, 20:00 Cupa Romaniei Dinamo Bucuresti Gaz Metan Medias _________ sigur este la 20:00 asa scrie pe siteul gazului (ma gandesc ca ei stiu mai bine) nu scrie pe ce post dar sigur este la 20
subscriu...parca vad ca "pensionarii" vostri le dau cu terenul in cap rapidistilor
hai gazule fara "brutus" avem sanse bune sa batem . Bafta Domn profesor :) (FARA BRUTUS )
Ar trebui sa se mobilizeze si spartanii astia macar la meciurile importante.
cred ca ai dreptate m-am uitat si pe un articol depe spor.t.ro si acolo spune ca meciul se disputa la ora 20 ..imi fac mia culpa am gresit ,dar daca te uiti acolo unde eu am idicat adica pe prima pagina a acestui sait in dreapta paralel cu articolul " Staţi mai strîns, că nu încăpeţi în poză! » "arata ca meciul este la ora 21.30...am intrat si pe programul protv-ului si acolo nici nu este cuprin in grila de emisiuni de azi......acum cew sa fac eu daca cei depe gsp.ro au pus ora de disputare 21-30
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.