Alte știri din fotbal
Gică Hagi, conferință de presă cu două săptămâni înainte de primul meci al mandatului
0
„Începe haosul la club!” » Jucătorii de la CFR Cluj s-au săturat și au luat o decizie radicală
0
Assad Al-Hamlawi, pe lista unei echipe de Champions League » Ce sumă li se oferă oltenilor pentru transferul său
1
Valeriu Iftime, exploziv înaintea barajului cu FCSB: „Dacă dăm o lăutărească, s-ar putea să mă bată. La fotbal s-ar putea să îi batem”
1
Știri din fotbal internațional
S-a aflat! Când se joacă finala barajului pentru Conference League dintre Dinamo și FCSB / Botoșani + stadionul ales
0
Liber de contract, Dorin Rotariu anunță: „Pentru ei vreau să joc”
0
A intrat în istoria Premier League! Puștiul lui Arsenal a doborât recordul lui Phil Foden după titlul câștigat de „tunari”
0
Erling Haaland, promisiune pentru sezonul următor: „O eternitate!”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
0
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
E adevarat Grigoras s-a simtit foarte bine la TG.JIU si a jucat un fotbal spectaculos avind si rezultate pe plan intern ci si extern dar nu cred ca are sanse reale la primele 3 locuri cu lotul asta . Eu cred ca la se vor bate in ordine : steaua, astra, petrolul .
Daca chiar ai fost la meci si nu minteai ai fi vazut ca stadionul a fost doar pe jumatate plin cam 23,24 de mii de spectatori .Mai bine taceai ! Asa nu te dadeai de gol .Iti place doar sa te bagi in seama aiurea vad.
mah, eshti sigur ca masha ee... ? sau iti doresti tu cu disperare s-o dai cu roatele in sus ?..))
Băi omule, acum sincer, toţi am vrea să ne ''lovim'' cu ea. Dar păcat că nu suntem bulgari.
pai nah sa mai si radem:) . Am si eu disputele mele cu anumiti useri anti-Messi stiu cum e, mai ales acum cand se rostogolesc toti in chinuri inainte de finala . anyway. irelevant
Oooo domnu' Alin. Ce mai faci dom'le? Până la urmă ce arată balanţa pariurilor puse la mondial? :)) Să nu-mi zici că n-ai pus nimic la meciul ăsta.
tocmai ce am ajuns acasa de la meci. stadionul plin, atmosfera frumoasa, multi 1d1oti si inapoiati.
..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) bine ca ne-ai reamintit, uitasem dracu..)
Am înţeles. Eh, acum asta este. E primu' meci. Oricum Gâlcă este un om de un bun-simţ cum rar mi-a fost dat să văd, dar parcă n-are tupeul ăla necesar pentru a face faţă mârlăniilor din această mirifică ligă. Oricum nu cred că scăpaţi nici anul ăsta titlul. Ferice de voi, că măcar aveţi la ce să vă uitaţi, deşi inculpatul Becali a ştirbit mult imaginea Stelei. Mulţumesc de răspuns.
Pai nu am spus ca se va bate la titlu. Si prima data cand a venit, i-a luat vreo 2 ani sa formeze o echipa. Dar echipe pe care a format-o chiar juca fotbal. Nu era cea mai eficienta echipa, dar era una dintre cele mai spectaculoase. Nici in Europa League nu s-a descurcat prost. Sa ne amintim ca au fost la vreo 5 minute sa bata Fiorentina lui Cuadrado. Cred ca va crea inca o echipa tare. In timp, desigur.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.