Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al Craiovei, dorit de echipa lui Alexandru Mitriță
0
Cristi Chivu și-a anunțat planul pentru vara care bate la ușă: „Mondialul 2026?! Asta e prioritatea mea”
0
Andrei Rațiu a ratat la limită Europa, dar mai are o șansă
0
În 2025 juca în Liga Campionilor, acum a retrogradat în liga secundă din Spania
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Ucraina, Ucraina”. Max Korzh a adus atmosfera din marile peluze europene ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
respect mioveni ... care a dat cu jet cald pe voi ... inca ies aburii din jetul cald ,dat de argeseni ... pe catelusi !
Ba ce somn imi este. Hamei a jucat binisor. Ma mir ca nu s-a accidentat.
PS:Noapte buna.... Pe alt subiect,obiectinul lui Dinamo este,deja de vreo 2 ani,crearea unei echipe competitive.......nici nu au cum sa aibe alt obiectiv realist,atata timp cat ei nici macar o echipa decenta nu au creat....sau hai poate sunt rautacios....nici macar un lot decent nu au!!!
Respect Cl. Niculescu si "satului" Mioveni! :)))
test
"Inteligent" comentariu!
Da
Dati-le 3(trei)/Si mure la catei!!!!!!!
RESPECT ASA TG MURES !!!!!
Băi, Nea Bese în cizme! Vezi că stând toată ziua și noaptea pe aici nu mai distingi realitatea cruntă. Cică vor ăștia să-ți aștepți pensia la ușa de la Poșta Română fiind prea mari cheltuielile ptr. a ține carduri și comisioane ptr. 100.000 de bășinoși care au habarnisit degeaba! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.