Alte știri din fotbal
Gigi Becali pune la bătaie 700.000 de euro pentru Florinel Coman: „O să vorbesc cu el acum, de sărbători”
0
Mihai Stoica, despre varianta Nicolae Stanciu la FCSB: „Din moment ce Gigi a zis”
0
Game over! Denis Alibec e istorie la FCSB: „Nu știu ce vrea el, știm ce vrem noi”
1
FCSB, program dificil în startul lui 2026 » Ce dueluri o așteaptă pe campioană
1
Știri din fotbal internațional
Răspunsul lui Gică Hagi pentru Mauro Icardi după mesajul superb al argentinianului: „Ai devenit un idol”
0
Mihai Mironică și Cristian Pintea la Premier GSP | Analizăm etapa alături de comentatorii sportivi
0
Răzvan Lucescu și PAOK l-au învins pe marele Rafa Benitez: „Asta este singura dezamăgire”
0
Mauro Icardi, scrisoare spectaculoasă către Gheorghe Hagi, după un eveniment istoric la Galatasaray: „Vă scriu cu inima întreagă și cu umilința”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Un instructor de juu-jitsu a pus mâna pe Gisele Bündchen. Supermodelul are ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Noaptea generalilor. Cum a reușit gruparea de militari „Corbii”, ...
Libertatea
lol. afara in veci nu e fault cand in jucator de 2 ori cat adeversarul cade ca pleoasca cand e tinut de mana...poate doar pt dinamo se da
Acum urmeaza tăierea câinilor de Halloween.
Jale mare, dar tu (voi) nu știți de ce. :) Iașiul trebuie să pice în B și să piarda. Nichita trebuie să fie IAR eroul în anul electoral ca să mai ia un mandat. Așa îi prostește pe ieșeni de 10 ani. :)
nu, e nepot'su, si nu-i prima data cind fura bani de la el... :)
Concluzia??? Steaua s-a calificat cu jucatori de 17 ani, iar Dinamo a pierdut cu titularii.
Parca ziceai ca ai luat ca ia bataie Steaua in seara asta......:P
Bourceanu titular cu potaile!
Am castigat cu echipa a 3a si fara varf de meserie pe teren. Daca dadea gol pustiul Macris, cred ca lesina de nervi Mironica :))) ah ce mi-ar fi placut!
Steaua e CAMPIOANA ROMANIEI si merge in sferturile Cupei.... Dinamo??! Dinamo la cotetz :))... Sunt zero in momentul asta. Si ii paste insolventa.
Ma mie mi-au palcut Bourceanu si poate o sa te surprinda Gabi Matei, nu stiu poate ar trebui sa i se mai dea o sansa acestui jucator.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.