Alte știri din fotbal
Gigantul Benfica negociază transferul atacantului din România! » Sumele afacerii
0
Răzvan Raț pariază pe Pancu la Rapid: „Spiritul lui este important și sper să-l predea mai departe în vestiar”
0
Noul transfer de la FCSB face exact ce vrea Becali » Cum ar putea arăta echipa cu el în teren
5
„Mai vin trei jucători, unul sperăm cât mai repede” » Anunț de ultimă oră al președintelui Rapidului: „Sută la sută!”
3
Știri din fotbal internațional
Argentina - Egipt, în optimile Campionatului Mondial » Echipele probabile
0
Au refuzat PSG! Cât cere rivala din campionat pentru vedeta sa
0
FIFA a deschis „Cutia Pandorei”, Oliver Kahn intervine: „Dacă tot rescriem istoria fotbalului, am o sugestie”
0
Charalambous vrea să-i dea lovitura lui Dinamo! L-a văzut în Superligă și l-a cerut la noua echipă
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
0
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
5
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Înarmarea, mai ales a Europei, linia principală a summitului NATO de la ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
petrecere mare pe dolce sport ... la Berceni :))))))))) se lasa greu cu ... tarie din belsug ...
Radut e talentat, trebuie sa joace mai mult ca sa-si revina! De A. Popa ce sa mai zicem ca se impleticeste in minge si joaca titular meci de meci! Si nici acum n-a invatat sa centreze sau sa faca un dribling!
oile din ghencea au jucat cu oile barsane din maramures....
In afara de Radut, Kapetanos, portar si eventual de fundasi, lui Reghecampf probabil ar trebui sa i se faca ceva par maciuca si sa gaseasca niste inlocuitori.
Tu chiar credeai ca ajunge la Londra ? :))
va avea viata grea ... in special datorita numelui pe care il poarta !!! :))))))))
De ce vroiai sa vina la steaua si sa-l reprezinta prodanca?
In vacanta, sau? =))
Marica se duce la Getafe ,locul 16 in Spania...Limitat rau
pai ce sa zica la 4-0 ,cum zicea Tantarul vostru cand pierdea ,ca e multumit de jocul echipei ...nu va mai satura Dumnezeu de atata prostie si frustrare ,sa traiti bine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.