Comentarii (739)
newentry
newentry  •  01 Iunie 2013, 21:44

Înainte , cu vreo jumătate de oră de meci pe sport.rou era un interviu cu o familie din Cluj: tată, mamă, fiu( de vreo 11-12 ani) , toți îmbrăcați în culorile vișinii, în fața stadionului , era atât de firesc totul până am intrat pe meci și am aflat țiganii , șobolanii și boanghinele, cățeii și purcei....

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  01 Iunie 2013, 21:44

dincolo de nivelul relativ echilibrat al meciului, la pauza vreau doar sa felicit prestatia excelenta a galeriei petroliste. impresionant.

djamorphis
djamorphis  •  01 Iunie 2013, 21:44
Postat de alpin pe 01 Iunie 2013, 21:38

Cat de tampit sa fie cineva ca sa piarda timp si bani pentru asa ceva?!? De ce crezi ca s-a inventat televiziunea?!? Cine n-are nicio treaba poate sa faca si asta. Alta satisfactie (?!) nu are in viata.

Ahhaa, deci o persoana care face deplasare si cheltuie bani pentru ca isi sustine echipa preferata este un "TAMPIT"!!! Tu ce esti?

gerula07
gerula07  •  01 Iunie 2013, 21:43
Postat de djamorphis pe 01 Iunie 2013, 21:33

Interesant faptul ca cei mai "ultrasi" sustinatori ai echipei CFR Cluj sunt in acest moment aici si nu pe stadion! :))))

mda, eu unul sper ca petrolul sa castige pentru suporterii lor cat despre cfr...mi se pare deprimant ca o echipa care face performata, foarte solida din punct de vedere financiar sa nu aiba suporteri ( si aici nu ma refer doar la meciul asta), intr-o finala de cupa a romaniei sunt sigur ca pana si damila maciuca aducea macar 1000 de fani, nu ii ironizez dar asta e adevarul

motocfr
motocfr  •  01 Iunie 2013, 21:43

simpt ca o sa vina egalarea. am asa un feeling ca MAAH o sa o bage in atzele petrolului . oricum e un meci frumos

cocojambo1
cocojambo1  •  01 Iunie 2013, 21:42

Greu pentru Petrolu a luat deja 3 galbene. La Bokila a fost gratuit. Au sarit amandoi s au lovit in aer dar CFR istul a cazut ca si injunghiat de cutit. La fel cade si Deac. E greu de jucat cu CFR e club mafiot.... Petrolu e ca mielu la taiere . Se fac jocuri contra Astrei aici. CFR investeste in jucatori...ptr ce sa nu joace in Europa? Aici e intrebarea. Sa joace Giurgiu Astra sau CFR? Petrolu e la mijloc. I au lasat fara antrenor etc. Traiasca forbalul mafiot din Romania

rad1cal
rad1cal  •  01 Iunie 2013, 21:40
Postat de regele_jiji pe 01 Iunie 2013, 21:38

Acum ca serverul s-a blocat de bucurie si suntem intre noi, pot sa va marturisesc: sunt un om mai bun, dar falit. Sper ca asta nu va influenta in nici un fel relatia noastra! Jiji nu mai ajuta, are nevoie de sprijin, ca altfel fac cancer la limba! Este frig aici, mi-a adus Lutu o patura de casmir de o mie de euro, dar asta nu ma incalzeste! Am facut cerere la comandant sa-i transfere din celula pe Babiuc si Cioflina ca parca-s doua babe pisaloage, ma dispera cu recalcularea pensiilor miitare si stau toata ziua pe tron, n-am loc de ei! L-am cerut pe Mustata in loc si pe baiatul ala de la Intact, cu ei pot sa joc piticot pe pedepse! Va scriu cu ajutorul unui wifi divin, adus de la Athos!

Tu ar trebui sa te angajezi la GSP sa scrii articole ca ai postari mult mai interesante decat mascaricii astia de pseudojurnalisti.

newentry
newentry  •  01 Iunie 2013, 21:40
Postat de bandoleros pe 01 Iunie 2013, 21:29

galeria Petrolului se v'a intoarce pe jos pana la Ploiesti daca castiga cupa :)))))

Să se întoarcă pe autostradă, e mai lungă cu 17 km, dar au avantajul că nu-i calcă nimeni, că nimeni nu circulă pe ea, doar vreun rătăcit și mai ales că mersul pe jos face piciorul frumos . :)

calea_victoriei
calea_victoriei  •  01 Iunie 2013, 21:40

Ba eu imi aleg cu atentie cei cu care dialoghez . Nu dialoghez cu poporul . Nu va mai inghesuiti !! Pastrati distanta ca daca imi calcati pantofii italienesti " v-ati furat-o" . Pe restul ii ignor .

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  01 Iunie 2013, 21:39

1-0 Bayern

  • 1
  • •••
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • •••
  • 74
Comentează