Alte știri din fotbal
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
0
Nicolescu îl notează pe Kopic » Cel mai slab capitol: „Nu poți să-i ceri”
0
Vești importante despre noul stadion Dinamo! Șefa CNI l-a inclus pe lista investițiilor prioritare ale statului pentru 2026
0
Știri din fotbal internațional
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
0
După Asia Express și Survivor, Gabi Tamaș revine pe micile ecrane! Va face echipă cu Dan Alexa la Campionatul Mondial
0
Demitere în Serie A: nu a rezistat decât șapte luni! » Mutarea pe care clubul este gata să o anunțe oficial
0
Despărțirea Arbeloa - Real Madrid, oficializată
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Mersi ca ai venit cu lamuriri ! Eu am dat restart la sistem si nu pot judeca "limpede" : ))) Mi-au intrat virusi in cap de la TZZUSTI-PUZI : )))))
Tu oricum niciodata nu esti pe aceiasi frecventa, sase slabe sa intelegi ceva ! Vezi ca vine un miros, e de lebada arsa sau de pr@st ? :)))
Nu te inteleg la ora asta dar mi-ai lasat impresia ca esti un gypsy ! Sau ca vorbesti ca un gypsy ! Imi explici alta data , cand am toate circuitele functionale ! : ))))
tocmai asta ai spus si tu, steaua n-a dorit sa amane meciul, a vrut sa-l devanseze cu o zi, dar nu s-a putut ca avea si astra meci in cupa uefa, ce voiai sa faca, sa faca sa joace un meci de UCL si la doua zile sa joace etapa? oricum nu mai conteaza. anul asta facem eventul.
IMI PARE RAU CA ESTI ORBETE , DAR MERGI LA UN MEDIC VETERINAR SA-TI RECOMANDE OCHETI PE MASURA TA : ))))
Cocalare, tu esti cel mai infantil de aici, dubla cu Ungaria si Turcia a fost o data Uefa, nu s-a jucat in niciun campionat din Europa ! Ghici de ce ? Meciurile au loc Vineri si Marti ! Stai jos , -4 cu indulgenta ! :)))
Corect ! Dar eu nu poate explice la catel corect ca nu cunoasc limba ham- ham : )))))))) Bai !!! Nu mai beti vofka si viskei ca crapati . Beti tuica si palinca de casa , ca-i mai sanatoasa !!! Aaaaa !!! si nu uitati sa beti minim 3 litri de apa zilnic ! : ))))) Si sa nu mai consumati zahar , sare si grasimi ca muriti dracului : )))))))
LA MULTI ANI INCA O DATA ! de fapt, abia acum cred ca e corecta urarea. cred ca azi e ziua ta de nastere, robertule.
nu ma bag in domeniul tau tu esti legatura dintre mimi scoica si acest forum :))))))))))
Scuze ! Nu ma intereseaza ce spune digi 74 ! Vreau ceva ce a spus Fc Steaua Bucuresti pe seit-ul oficial !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.