Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu a anunțat noul transfer de la Dinamo: „E la Săftica, a făcut vizita medicală”
0
Patronul FCSB a dezvăluit adevărata sumă de transfer: „Atât ne-a costat. MM era disperat” + Salariul lui Boutoutaou
0
Aymen Boutoutaou, prima reacție după transferul la FCSB
0
Gigi Becali l-a făcut praf, după FCSB - FC Argeș: „Nu prea mai are loc la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
2
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
6
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
26
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Cât costă un litru de benzină și motorină, sâmbătă, 17 iulie 2026, în ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Inculpații din dosarul violului de la Școala de Vară AUR 2023 vor s-o ...
Libertatea
ma uit acum la negoita..el e multumit ca a ajuns in semifinale..ca e in reconstructie echipa :)))
Sa nu uitam de bara pe care am avut-o si ratarea lui Keseru din 16 m! Mi-a placut ca baietii s-au dus de fiecare data la SUD si respectiv Nord, asta e spiritu STELISTI! Bravo! Forza STEAUA!
Ai avut inspiratie cand ti-ai pus numele asta. :)))))))))))))))))))))
l0gane,probleme ba??:))))))))))))))plangi l0gane,plangi!!!!!:))))))))
dinamanita se va numi de azi inainte galerie maidanezilor ....au cantat pana la sfarsit e adevarat, sa vedeti ce pietre in cap le arunca la meciul cu Petrolul pe care il vor pierde cu 1-0 probabil avand in vedere ca acolo e Mucea....si dupa sa vezi spectatori la dinamu...intre 1 si 2 sute maxim cu tot cu angajati femei de servici etc hahahahah HAI MANITAA
clar! va fi 2-5!
In seara asta au fost 21 de jucatori si un spectator. Belgradean a fost veriga slaba. Keep calm and follow the route 25!
Daca ar fi fost situatia inversa ar mai fi cantat suporterii vostri?? Ar fi inceput sa huiduie si sa ceara demisia. Galeria mizerabila a stelei merita situatia lui Dinamo si galeria lui Dinamo merita situatia stelei in clasament.
Nu e neaparat de stelist, astia cauta senzational . cuvinte ca masacru sunt la ordinea zilei pe gsp.
Sincer, respect adevaratilor dinamovisti care isi sustin echipa si in aceste momente dificile! Cat despre meci... sper ca antrenorul dinamovist si-a revenit la realitate, dupa meciul din campionat a dat niste declaratii cam optimiste... Forza STEAUA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.