Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Mbappe a înjurat la interviu: „Când nu faci ce trebuie, trebuie să înghiți...Fotbalul nu te așteaptă”
0
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Alpine esti penibil de prost.
Salut terminatule. Tot tembel, tot tembel?
Steaua II joaca destul de bine ... ar trebui fructificate ocaziile , prazarii sunt chiar slabutzi ...
Ionică, spune-i lui frate-tu Vasilică să-l cheme pe Maricel. Vrea moshu să-i zică ceva foarte important.
apara bine Balgrasan asta!
nu face ,asa este el natural...:)
Nea Pintilie , faci pe prostul ???
Baa , Chiar in halul asta ati ajuns ? Am inteles ca nu pierdeti nici un meci al Stelei , ok iubiti Steaua mai mult decat echipa voastra de suflet, asta stiam deja :) Dar sa comentati fiecare faza ? chiar si un aut sau un fault banal la mijlocul terenului. Penibil de ridicol :))))
si craiovenii ce sunt bai taranushule!?:)
Cred ca i-a cumparat Olguta lentile de contact obezului Balgradean, de a vazut suturile astea. Cand juca la Rusinea nici nu vedea suturile astea.: ))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.