Alte știri din fotbal
A semnat cu Dinamo și poate debuta vineri » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilierea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
0
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Război total între jucătorii de la FCSB și suporteri » Membrii Peluzei Nord au vrut să le vandalizeze mașinile: „Poate credeți că sunteți vedete. Prea multă aroganță”
0
Știri din fotbal internațional
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
0
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Revine! Edoardo Bove și-a găsit echipă: „Iubesc provocările” » A primit mesaje și de la Christian Eriksen
0
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf pe „stil românesc” » Conducătorul a aruncat cu bani în vestiar
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Noua hartă a SUA după Donald Trump: Groenlanda e doar începutul ...
Libertatea
Ma miram eu de unde apar atâtea like-uri pe aici. Sta Valahul (tu) si veghează. :)
Sangele apa nu se face . Credeam ca sunt bucurestean !!
Daca-mi spui cand si unde tai porcul......
Daca te uiti la fanii stelei vezi doar tzarani si tzzigani
Ținând cont de ultima concluzie a lui Valah, se pare că ești în cåcaŧ până peste bøŧ (deja respiri prin pai)! ... [Postat de valah1986campionii.europei pe 02 Decembrie 2014, 22:39 Dinamo a avut autocarul incendiat dupa o magaria de acest gen in 1990. Povesteste asta chiar tatal lui Burleanu care juca la Bacau. A fost meciul dupa care Imperator a cerut azil politic in Germania...]
Nu înțeleg ironia cu prazul, se poate face mâncare foarte buna cu acesta.
Craiova e pe drumul cel bun, iar la Timisoara nici acolo nu cred ca se abandoneaza sportul existand aceasta echipa sustinuta de primarie. Va repromova probabil, este Alexa antrenor, dar are nevoie de un stadion nou. Stadioanele noi inseamna civilizatie. Ce ar insemna ca Steaua, Dinamo si Rapid sa aiba toate arene noi prin 2018, la fel si Arad, Craiova, Ploiesti, Cluj si chiar si Timisoara.
Atmosfera ca la Napoli . La astia si daca iei cel mai antitalent craiovean si tot joaca fotbal . Astia maninca si traiesc fotbal de cind se rupa apa .
Acum se vede de ce Papp nu a fost oprit de Chievo , are momente de " bezna " totala. A gresit decisiv cu Rio Ave in Portugalia ,Cu Aalborg , acum iar a comis-o grav..
E in liga a 3-a Aradul si cred ca au adus jucatori, Pit de exemplu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.