Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
eduard esti un gunoi... ca ziarist trebuie sa lasi acasa subiectivismul.. UNDE ai vazut tu 8000 de caini?...ar insemna ca peluza sa aiba 15 000 de locuri si NA sa aiba vreo 70 000 ..in primul rand au fost maxim 5000 ,cam 60% din peluza si in al doilea rand la ce au dominat ei?
"Nici o mitologie nu a cunoscut cît poate fi de tare puterea "cîinilor" din Ştefan cel Mare" .... acum stie toata lumea: "cainii" din Ştefan cel Mare au puterea sa nu ia mai mult de 5 bucati!
nu numai el a spus acest lucru,am urmarit aseara pe digi sport1 cand reporterul postului digi a facut aceeasi afirmatie,daca in tribune a fost o singura invingatoare pe teren a fost cealalta.
ca de obicei ,galeria numarul 1,echipa de mijlocul clasamentului.
Edi iar mananci căcat? Mai scrie un articol de Bobar, ca n-ai mai dat nimic de el de 2 zile, nu-ti mai da simbria !
Steaua a castigat si la suporteri, pel anga victorie au incasat si 4-5 sute de mii de euro, salariul lui Keseru l-a platit Dinamo azi multumim din nou maidanezilor =)) suporter adevarat sunt aia care 50 de mii pe stadion, si nu doar in campionat ci mai ales in Europa unde Memelu a pus preturi de 1 mil la peluza biletul, ala e suporter adevarat, nu maimutele care se bat arunca si flegmeaza si injura non stop, nu tembelii de la rompid care desi sunt vai mama lor tot fac scandal si primesc amenzi de mii de euro, si dupa se mira ca e clubu in faliment
Cainii si tz.... = homo....alii
Mda, asta se stie pana si stelisti( aia normali aia 2 % dintre ei , nu toti c0c4larii becalizati, au recunoscut si copchilasii care scriu aic) au recunoscut ca avem galerie ,in se ceva ani buni DOAR GALERIE avem. Pacat de ea.
Am observat si eu. Suporteri fideli, ce mai!
Baieti, la pauza au plecat vreo 2 mii de dinamovisti :), asa ca sa stie toata lumea... inelul 3 se cam golise.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.