Alte știri din fotbal
Victor Pițurcă a abordat toate subiectele la sărbătoarea de 40 de ani de la câștigarea CCE: „Ministrul ne-a dat asigurări!” + „E o problemă că este Ianis Hagi la echipa națională”
0
Tudorel Stoica și Ladislau Boloni, copleșiți de emoții în Ghencea: „O să închei cu cuvintele astea”
0
Daniel Oprița, anunț de impact după eșecul cu Sepsi: „Contractele jucătorilor și staff-ului se termină!”
0
Intrare oribilă în Steaua - Sepsi: Cosmin Matei a fost făcut KO
0
Știri din fotbal internațional
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu este titular
0
Shakira revine la Cupa Mondială! FIFA a ales noul imn oficial pentru turneul final
0
Aston Villa - Nottingham Forest și Freiburg - Braga, returul semifinalelor Europa League » Cartonaș roșu în minutul 6
0
Cel mai tânăr antrenor din Premier League a semnat! Clubul i-a blocat plecarea după interesul uriaș din Germania
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Regulile pentru voucherele de vacanță în 2026: salariații nu trebuie să mai ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Doi români, profesori de matematică, și-au depus candidatura pentru ...
Libertatea
logic au zis si aseara prin ala de la ei,ca abia a venit antrenoru,cauta scuze de astea penibile,compara ce a fost aseara,gerul gerului si teren bocna,cu ce a fost la astra-dinamo cand abia incepuse sa ninga si nu era ger sau teren inghetat,asa sunt invatati
Probabil asta a fost scopul celor de la frf sa se accidenteze cei de la Steaua ca sa- i fie cfr ului mai usor sa castige campionatu da doamne doamne le - a dat o palma sa o tina minte celor de la frf in frunte cu Burleanu Penbil ce se intampla in 2018.
Duminica vor fi 12 grade dar rinamo nu vrea sa joace ,cica nu sunt pregatiti...
Daca curatau gheata aia trebuiau sa joace ,nu inteleg ce au facut pana la ora partidei...
Dupa tine, toti sunt prosti. DOAR tu esti dăștept. De dai in GROAPA...
La federatie sunt numai ***, oameni fara pic de minte! Treaba e intentionata, au amanat etapa din campionat si nu pot amana cupa pentru ca nu inteleg ce e forta majora!? Astazi va da Iohanis dipozitie si se va „incalzi” gazonul apoi impreuna cu Carmen vor da lovitura de inceput, desi Carmen a fost inceputa de mult!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se putea juca.Cum a jucat Gaz Metanul cu o seara inainte si Astra -Dinamo.Va amintiti anul trecut ASA TG Mures-Pandurii si ACS POLI Timisoara ,la acest al doilea meci arbitra Marius Avram care era tot pe jos.Atunci nu s-a facut atata caz.Acum a protestat meme si Becali si s-a amanat meciul.de ce atata caz jucati si gata!!!!!!!!!
Si in Rusia se joaca pe asemenea vreme,chiar mai rau insa aia n-au gheata pe teren pt ca au incalzire
Prosti sunteti ma...nu-i de mirare ca sustineti clona aia gretoasa.
Ala a zis ca nu e gheata ! Ca gheata inseamna "apa" inghetata ! Iar zapada nu e facuta din apa, ci din gris cu lapte :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.