Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Tin cu Steaua de 30 ani asa ca ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu esti ala mah care spuneai ca Stanciu nu e fotbalist? Parca tu erai! Si a luat campionatul aproape de unul singur! Bine ca e Neagu fotbalist!
Cu Neagu si Muniru la mijloc vom avea viata grea si in campionat! N-avem portar, la mijloc pauza-lipsa-gaura iar prin atac bate vantu'! N-a invatat nimic ***! Numai meleoane are in cap, dar sa investeasca cat de cat nu! Mare minune de nu castiga Astra campionatul! Am luat doi si maine mai luam 2-3! *** bah ***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
hai, fugi la football manager.Acolo iti e locul.
Radoi nu e antrenor e responsabil de *** ca la *** nu trebuie sa știi carte el acum invata sa scrie poate păcălește pe cineva sa se inscrie la Bac.Astai pohta ceam pohtit zicerea lui nașu./Cine tot îl susține ca mare antrenor daca a jucat fotbal a jucat pe bani mulți si acum mai aduce la *** ceva euro pentru nașu.El plătește sa fie ***.BAFTĂ RESPONSABILE.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
băi,văd că aveți pretenții de la Rădoi...dar despre jocul echipei marelui dan petrescu ce spuneti?
Lasa-i pe aia, uita-te la petardele noastre! Mijlocasi centrali de duzina, p. aia de Rapa nu stiu ce mai cauta la Steaua dupa "pasa" aia la Moti! A doua zi il dadeam afara! Si fii-miu batea mai tare 11m ala!
nu bai Tuica ,ala care *** esti tu !:))auzi la el ,fara net ,pai crezi ca toti traim de pe urma buzunarelor altora ca si tine!?:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nea ***, cheamă repede pe duhovnicul ăla privat al tau sa spună multe rugăciuni pana saptamana viitoare sa reusim sa trecem de Trencin. Doar Domnul ne mai poate ajuta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai hegemonie exista deja. cvadrupla inca nu o avem. pai iti dai seama ca daca excludem Steaua nicio echipa din Romania nu a castigat in ultimi 30 de ani nici macar 2 campionate consecutive. deci cu 3 campionate consecutive esti in hegemonie:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.