Alte știri din fotbal
Dinamovistului căruia nu-i pasă cu cine se va duela pentru Conference League: „Ne gândim la noi și să învingem”
0
„Mai mare trădare decât asta? Înseamnă că a vândut” » Daniel Pancu, desființat după ce și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj
0
Fostul campion cu CFR Cluj a dezvăluit varianta pentru banca ardelenilor: „Domnul Mureșan m-a sunat pentru el. A câștigat 2-3 trofee”
0
Anunț de ultimă oră la CFR Cluj: „De luni începe treaba!”
0
Știri din fotbal internațional
Caruselul antrenorilor în Serie A » Plecarea lui Conte de la Napoli provoacă un domino cu multiple ramificații!
0
Real Madrid - Athletic Bilbao, în ultima rundă din La Liga » Dani Carvajal își ia rămas bun de la fanii de pe Bernabeu
0
Mourinho l-a expediat de la Real în 2010, acum surprinde! Starul care a vorbit fără ocolișuri despre revenirea antrenorului la Madrid: „Ești puțin intimidat de el!”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis cu Inter » Campioana Italiei joacă pe terenul Bolognei în ultima etapă din Serie A
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cât costă plinul în Grecia, Bulgaria și Turcia. Diferențele uriașe de preț ...
Libertatea
***, noroc ca are caciula aia mare si-i tine de cald :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...sa mori tu daca eu nu-s valahul :))) si nu mai vorbi despre bucuresti ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tarcoveanu si Ion Gheorghe sunt de luat in seama. Iar Nistor ala mic e mai bun decat Nistorul lui Andone!
Bre fan Simonica :))) De la prima echipa, dintre titulari, au jucat vreo 65 de minute doar vreo 3, acum sunt 5, cu Rotariu si Hanca..
Hai cu egalarea bre, ca la Tg Mures acum cateva zile :-))))
Valahule, zii sa mori tu ca am eu alt cont, altfel nu te cred :))) Tu stai in Padurea Baneasa, nici nu stii pe unde e centrul vechi :)))
Acum lasand gluma, cum vedeam meciul pe mute nefiind prea important nu m-am prins multa vreme care era Dinamo: rosu cu alb sau alb cu rosu :-) din ce vedeam pe teren ca joc era greu sa faci diferenta intre seniori si juniori .... Daca au jucat la pariuri e de inteles, daca chiar asta e valoarea atunci e naspa pt dinamovisti :-))))
...fc scarba in devenire vs fc mizZzeria eterna a romaniei...***...ar fi ceva fenomenal....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
... bucuresti ***...si nu-ti mai pune clonele sa rada la glumele tale ca devii mai penibil decat esti de obicei :)))))) ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.