Știri din fotbal internațional
Argentina - Austria, în grupa J de la Campionatul Mondial » Atmosferă electrizată la Dallas
0
Vestea momentului în Italia » A fost ales noul președinte al Federației de Fotbal
0
Abia ajuns în Superligă, Joao Paulino își urmărește fratele geamăn la Mondial și speră ca naționala țării sale să dea marea lovitură
0
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Rușine FCSB și Becali. O bătaie de joc .Antrenori nu, jucători adunați din toate rebuturile(rușine MM), tactică de joc o brambureală totală, schimbări la întâmplare. Ce semeni asta aduni Oierule incompetent și îngânfat.Neam prost.Te lauzi că sunt banii tăi și faci ce vrei cu ei în casa ta ? Fotbalul este în primul rând un sport care se evaluează prin performanță sportivă , titluri, cupe, etc.. Ori la tine performanța înseamnă bani. Banii vin din afaceri (ai destui și îți bați joc de iei) nu din sport. Ai spart piața salariilor din fotbalul românesc plătind sume enorme (30.000 EUR) pentru nonperformață. Retragete cât mai repede. Vrem competență, valoare și performanță. Lasă-neeeeee !
Rușine FCSB și Becali. O bătaie de joc .Antrenori nu, jucători adunați din toate rebuturile(rușine MM), tactică de joc o brambureală totală, schimbări la întâmplare. Ce semeni asta aduni Oierule incompetent și îngânfat.Neam prost.Te lauzi că sunt banii tăi și faci ce vrei cu ei în casa ta ? Fotbalul este în primul rând un sport care se evaluează prin performanță sportivă , titluri, cupe, etc.. Ori la tine performanța înseamnă bani. Banii vin din afaceri (ai destui și îți bați joc de iei) nu din sport. Ai spart piața salariilor din fotbalul românesc plătind sume enorme (30.000 EUR) pentru nonperformață. Retragete cât mai repede. Vrem competență, valoare și performanță. Lasă-neeeeee !
Bravo.,..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gradinescu a inceput sa le cam stie pe toate.Bravooo!!! spune ca suporterii sunt deranjati?atunci de ce naiba vin zeci de mii la meciurile fcsb-ului sau dupa domn" Gradinescu,stelei? in dialogul asta al lor Becali are dreptate..face ce vrea ,sunt banii lui,echipa lui.daca oamenii n-ar mai veni la meciurile "STELEI" dupa parerea lui gradinescu,fcsb dupa parerea instantelor si a mea,atunci probabil ca omul si-ar reconsidera pozitia.
Ce ar putea intelege un incult ?...........
...jiji are dreptunghiuri ca intodeauna ...de ce nu si baga si Gradinescu cu samuila banii intr o echipa de fotbal ?...lasati l pe jiji sa iasa pe doi ...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa iti trebuie Gradinescule***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect Talpan
Nu vreau sa comentez impotriva voastra....a GSP... dar acest om este un om bisericesc... este un om simplu pana la urma... voi i-ati dat prea mult importanta...Ori compartamentul lui este ceea ne spune...un om care se contrazice de atatea ori...el isi stie pacatul...a si incercat in cateva randuri...sa se delimiteze de presa...sa nu intervina asa mult...dar de cand GSP scrie asa mult de Becali si el citeste GSP asa de des incat tot ce vrea e sa fie pe prima pagina. Nu-i pasa de suporteri....un *** nu-i mai pasa de altii e deja o problema interioara. Ganditiva ca in mom cand se roaga isi cere iertare de toate acestea, el stie ca gresete. E un om bun dar care banii si sa fie in centrul problemei e marele li pacat. La cine nu ar fi...acum pe bune??? Sa ai atatia bani, lumea sa iti dea atata importanta. El pana la urma si-a depasit oricum conditia....el acum incearca mai mult, si incearca sa se ridice...dar in timpurile noastre e f greu....mai ales pt acei cu bani...L-am urat caci sunt stelist dar il iubesc ca om, ca roman!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.