Alte știri din fotbal
Mihai Stoica: „Nu e adevărat că mi-a fost reținut carnetul”
12
Ce a spus la final Luca Băsceanu, omul care a încins spiritele la Craiova - FCSB
0
Elias Charalambous, despre eliminarea din Cupa României Betano: „Nu știu cât de corect este”
0
„Echipa e fantastică”. Filipe Coelho a numit singurul jucător pe care n-a vrut să-l ia în lot cu FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal se încurcă, City se apropie! Avantaj tot mai fragil pentru „tunari” în fruntea Premier League
0
Nu s-a mai văzut așa ceva din '89! Atletico Madrid a umilit-o pe Barcelona și este cu un pas în finala Cupei Spaniei!
3
Marius Șumudică, un nou eșec în Arabia Saudită! 7 meciuri la rând fără victorie
3
Transfer-surpriză pentru Raheem Sterling: prezentat la fosta adversară a celor de la FCSB
0
Lifestyle
A reprezentat România la Jocurile Olimpice, iar acum este comentatoare la Milano-Cortina » Câștigă bani și din platformele pentru adulți
0
Bîrligea a ieșit aseară în fața locuinței și a scris două cuvinte mari pe zăpada de pe stradă
9
Stupoare la TV! A câștigat bronzul, apoi i-a lăsat mască pe spectatori: „Acum 3 luni am făcut cea mai mare greșeală din viața mea”
1
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Tudor Chirilă, atac dur la vârful politicii: „Un președinte care nu are ...
Libertatea
Fiului lui Ramzan Kadîrov i-a fost scoasă splina, e slăbit și riscă să-și ...
Adevărul
Jordan Chiles – Ana Maria Bărbosu, duelul avocaților: americanca lucrează ...
GSP SPECIAL
Marele premiu la Loto 6/49 a fost câștigat cu un bilet de 28 de lei
Libertatea
Minunata tarisoara în care interlopii întra în direct la tv și apoi sunt citați în toate ziarele de sport. O sa vina apoi celalalt interlop de la echipa 4 consoane și o sa ne explice și el din știința lui.
Pai daca becali zice ca e hent, e hent! el stie mai bine! eu zic sa mearga la Tas-e sa incurajeze omul :) si sa schimbe hentul in parlament, poate cere schimbarea scorului prin decret prezidential! hopaaa, i-am dat o idee :)
Nea Jiji credea ca joaca cu Otelul si ca arbitru e Barsan
fii consecvent nea Gigi, ai spus ca nu te intereseaza Cupa si ai trimis copiii la Arad, acum ce mai plangi dupa un asa-zis hent...hai ca duminica te linistesti de tot, play-out si austeritate in Berceni !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.