Alte știri din fotbal
„Pronostic? 3-0!” » Fosta mare speranță a fotbalului din Turcia nu ne dă nicio șansă
0
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
FIFA a numit cei doi jucători care pot decide barajul: „România are un «factor X» în lot”
0
Zeljko Kopic surprins de anunțul lui Andrei Nicolescu: „Acestea sunt informațiile mele”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Starul lui PSG și-a dat acordul”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
o echipa de circari in frunte cu un cioban
are balta peste! geambasu sa traiasca!
Ce mi-e industria pariurilor, ce mi-e jiji. Tot un drac! Sunt curios când trimit Țepelin și Tolontan prima scrisoare deschisă la Ringier, să se plângă că sunt prea multe articole despre și cu draci, pe gsp...
De 8 ani Ciobi face o echipa puternica, in care doar niste prosti ca Random si Dragobete mai cred.
Nu te lasa pana nu ii distrugi, ciobane :)))
E clar, cei doi care "nu vor mai juca" sunt Grădinescu și Samuilă, "colegi de platou" cu Meme la frumoasele emixtiuni sportive fecesebiste de pe Orangesport... Nicio pierdere!!
Mai mic decât tine, care i-o susții!? That’s rich! :-))))
Pacat de unul ca Miculescu, jucator cu potential, putea ajunge departe daca avea parte de un antrenor de valoare si de o atmosfera normala. Pe de alta parte insa, cum poti tu, ca jucator, dupa ce vezi toate astea, sa vrei sa te mai duci la fecesebe?
Nea Gigi, dar pe ciobanul ala din Pipera care se tot baga la echipa in loc sa faca branza si iaurt cand il schimbi? Ca ala e de fapt marea problema la Fece Fecesebe!
Doamne fereste…omul imbatraneste tot mai tare…si stiti cum se zice…omul cand imbatraneste….
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.