Alte știri din fotbal
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
0
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
0
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
0
Victor Angelescu, în direct: „Daniel Pancu va antrena la Rapid. E în Top 3 legende ale clubului”
2
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique, categoric înaintea returului de foc cu Bayern Munchen: „Scopul nostru este să câștigăm fiecare meci”
0
Arsenal - Atletico Madrid, pentru primul loc în finala Champions League. Echipele de start
1
Starul lui Manchester City, victima insultelor rasiste în meciul cu Everton
0
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
1
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
1
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
Ilie Bolojan, abandonat la o oră după moțiune. Liderii PNL care susțin ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, furios pe sondajele care arată o scădere masivă a sprijinului ...
Libertatea
Bine că nu i-a cedat vreun organ intern, că tare mi-e teamă că acolo se ajungea dacă nu s-ar fi retras acum.
Pacat, dar Multescu e batran, cu probleme de sanatate si chiar nu merita sa-si atribuie o eventuala retrogradare. E clar ca pe Dinamo o mai scapa doar un meci la baraj, acolo se vor juca toate resursele , insa ma indoiesc ca putem bate si noi pe cineva, la ce epave incredibil de moarte avem in lot. Trebuie scapat de toti , de bun ce l-am laudat pe Kongshavan ala, se pare ca a fost doar noroc in meciu ala, a luat cu Clinceni etapa trecuta si cu Astra acum, goluri de pe luna, nu e posibil asa ceva. Dusan Uhrin se pare ca e nou antrenor, cu ala nu ne salvam deloc, e mediocru, iar o sa-si aduca epave ca Kostrna sau Skovajasa. Cel mai indicat era Rednic, ar fi gasit fotbalisti imediat buni liberi de contract, prin relatiile lui din Europa.
Ca și țara...
Dinamo nu retrogradeaza. liga 1 va avea de la anul 18 echipe. In anul urmator 20, si tot asa, pina cand Dinamo va termina 1 loc peste linia retrogradarii..
La varsta si asa cum se prezinta... *** sa fii sa crezi ca mai putea salva ceva/ nici pentru acele 5 - 6 meciuri cand producea ceva, inainte sa se reintoarca in anonimatul antrenoristic... Multumim pentru spiritul tau de om si dinamovist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa vina Bratu, nu Uhrin!
Mulțumim pentru retrogradarea lui Ruinamo domnilor Mulțescu, Jerry Gane și Cholo Contra =))))))))
nu au existat niciodata sanse pentru salvarea de la retrogradare pentru vitan barzesti. nu o sa vina niciun antrenor care sa poata ceva. mai mult,o sa ii bulverseze mai mult pe jucatori daca vine alt antrenor. mai bine fara./.
Chirila ar merita o sansa...
Să vină Elias pe bancă =))))) Și să-l ia secund pe Tibi IQ 33 =))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.