Alte știri din fotbal
Daniel Pancu îl ia în cantonamentul din Austria!
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
3
Universitatea Craiova, întăriri pentru Liga Campionilor! Negocieri avansate cu un internațional din Capul Verde
0
Florin Tănase a semnat contractul! » Declarații la aeroport: „Nu știu câți fotbaliști ar fi renunțat la atâția bani”
7
Știri din fotbal internațional
Wayne Rooney, vehement după golul anulat al Columbiei: „Nu accept că aici e ofsaid”
0
Plecarea lui Hakan Calhanoglu de la Inter a fost decisă
0
Luka Modric, înainte de duelul cu Ronaldo: „Așteptări inutile”
0
Egipt, panică înainte de meciul din șaisprezecimile de la Mondial: Salah s-a accidentat din nou
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
ce rasism??? asta sunt ... ce draq k asa sunt .... tigani sau ma rog romi tot aia e
si la fotbal cersiti,porumbei!!!
sleahta **** de la gsp ce sa mai inventeze ca sa denigreze clubul dinamo a inventat-o pe asta cu rasismul aceasta ura malefica impotriva lu dinamo este de a dreotul absurda , daca aseara u*** cosmescu inventa ofseiduri la 15 min dupa gol ,propun conducerii lui dinamo de la meciul cu bistrita incepind sa interzica orice comentator de la gsp tv , meciul sa fie trasmis fara comentariu poate asa nu se vor mai lega fara niciun motiv de dinamo
daca nu ai vazut inseamna ca esti un chior sau un prost!
e clar nu stim sa pierdem ne-au facut astia de la dinamo si in cupa si in campionat si noi dam vina ba pe arbitraje ba pe rasism de ce nu recunoastem ca nu avem valoarea lor
Pai bun,n-a vazut...ok.Dar pozele astea,care le vad aici,pe site,sunt de la meciul de aseara,cred eu...deci sa se autosesiseze,pt ca numai din acest banner,merita amendati un pic...daca nu,trimitem noi,ca suporteri care nu mai halim aceasta ciuma ce se numeste dinamo[nu sunt nici rapidist sau stelist] aceste poze la uefa sau fifa,ma rog,forul competent,si mai papa ciuma o amenda,sau speram,ceva mai rau
Desi Dinamo e una din echipele mele favorite, [inafara de echipa orasului in care m-am nascut si am copilarit], mi-e rusine ca Dinamo are fani rasisti si in plus, ii ,,baga pe toi intr-o oala".Se pare ca ,,esentza de vodka" isi spune cuvantul asupra multo fani, fie ei dinamvisti, rapidisti, stelisti, etc.Mergi la meci sa vezi un spectacol, daca e de incurajat echipa...o poti face prin alte mijloace.Asa cum fotbalistii ,,joaca" mai mult pe la stirile mondene, asa sunt si suporterii
cum sa vada bet.zi.vul de garabet ceva la ora aia? el era deja matolit, normal ca nu mai vedea nici la un metru in fata, d'apoi pana in ditamai peluza. noroc ca traim in era digitala si exista destule poze cu bannerele. asa ca ar fi cazul ca betzivanul ordinar sa iasa din fotbal. ADIO cabernet!
Ce nume este hACIC Cabernet? Poate nu stie romaneste si atunci se scuza ca nu a vazut bannerele,poate i se traducea ce se striga pe stadion si la cuvantul ciori, i se punea in casti cunoscutul biiiip,poate nu stie ce este si cum arata un banner,sunt multi de "poate" dar cel mai sigur acest hacic este iobag dinamovist!!!
nu e de mirarea ca penescu cand mituia arbitrii trebuia sa mituiasca si observatorul....multumim GSP pentru obiectivitate s impartialitate.....de data asta s-a sarit calul......dinamo ii intrece chiar si pe cei de la Lazio cu ce a strigat aseara.....cand ai astfel de banere inseamna ca actiunea a fost premeditata.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.