Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Tov. gen. Iordanescu, pupin tiganul Gabriel Oprea-UNPR, a realizat in 4 ani in parlamentul Romaniei, atat cat au realizat si fotbalistii despre care vorbeste: ZERO BARAT! Cine crede ca acest agramat, poreclit si CASCHETA, a inteles mai mult de 5% din legile care au trecut pe acolo se insala! Din punctul asta de vedere sunt sigur ca Gigi Becali, a inteles prin Parlamentul European mai mult decat Generalul UNPR Iordanescu prin cel romanesc!
cam ai dreptate aici dar partea cu investitu nu prea cred becali a cam investit la steaua in ultimii ani nu poti sa zici ca nu a investit a investit dar a investit in jucatori mult dar in majoritatea jucatorilor ce a adus a adus numai rebuturi
D-l " senator al melcilor ," CASHCHETA sa mai pupe niste icoane.! Cu fotbalul .... mai putin ca este depasit si el si celalalt "priceput " Jenei. A , ca il apara pe fii-su in fata lui Becali ? De ce nu merge el antrenor la Steaua ? Pentru ca nu mai stie , nu mai poate si nu se va intelege cu becali , care il face in doua luni "varza murata ".
RESPECT IORDANESCU!!!
Nea Anghel,mult respect! Faceti domne ceva si inlaturati CIOBANU de la Steaua NE DISTRUGE NU-l intereseaza decat banii ce i vin lui. Nu se pricepe si nici nu investeste. Ia dat Mititelu niste gloabe mai gratis si el vrea performante cu asemenea jucatori. Prosti suntem noi toti care il ascultam ce declara si prin presa,radem si mergem inainte.. DAR STEAUA SE DISTRUGE CU EL SA DISPARA CIOBANU
Nea Iordanescu nu va mai bateti cu pumnu in piept ca faceti si dregeti ,am vazut ce idei aveai matale daca veneai la Steaua ; Curelea si Cristea, fi serios! Nu se va schimba nimic la Steaua daca Ciobanu nu va parasi echipa impreuna cu jucatorii astia de liga 2 adusi de el pe cai mari!
bai cascheta ma lesi
Iordanescula sa dea Domnu sa vi antrenor la Steaua sa faci ordine cum stiu tu.Ca in momentu de fata la Steaua e jale mare ...sa faci curatenie in lot , toti jucatorii care nu isi dau interesu la echipa afara , cei care umbla noaptea prin cluburi...etc afara , Inainte cum era frate Dica , Radoi , Ogararu , Thereau , Vali Badea , Paraschiv , Ovidiu Petre , Goian , BAnel , Nesu , erau jucatori formidabili si atunci existau cluburi , bauturi , femei , masini , .... etc dar acolo se vedea caracteru lor isi dadea tot interesu pt echipa nu ca acuma cum sunt multii altii ex: Tanase , Fratii Costea , ...care in timpu meciului se gandesc ce fac in seara asta ori in club ori la femei?Rusine Steau
Uite ce zice Iordanescu pe cuvant de nu e cel mai tare antrenor adf.ly/2co5a
Eu as spune un pic altfel: dada ai antrena ACUM Steaua, sau daca ai fi antrenat o ASTFEL de Steaua, nu ar mai sti nimeni de antrenorul secolului!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.