Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
Cine este cu adevărat femeia care i-a dus lui Trump meniuri McDonald’s la ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
Cred ca acum vati convins ca aceasta echipa cfr este o pacoste in fotbalul nostru de mercenari care nu au un gram de respect fata de aceasta compestitie,da sunt niste mercenari care au stricattotul si nu stie decat cu ori ce pret sa castige.Nu mai vorbesc de conducerea lor care au facut o marsevie cu rtansmisia ligi intaisi cu magaria ca au vandut posturilor looksi look plus unei firme fantoma din malta o escrocherie marsava ma mir ca nu a inervenit dna-ul pana acum.va multumesc.
DRAGUL MEU , PENALTY , LA PRIMUL GOL AL cfr-ULUI NU SE DADEA NICI PE MARTE ! ... iar la golul cu pricina meciul a fost intrerupt 3 minute !!! cum adica mingea nu a iesit afara, cand cfr-ul a aruncat de la margine?! Lipsa totala de bun simt si nu de fair-play !
cand se intampla genul asta de porcarii totdeauna trebuie aratati cu degetul chiar daca in trecut s au mai intamplatCFR ul si a mai incarcat imaginea clubului cu o mostra de respect
Amice ,li s-a facut in meciul CFR-Gloria Bistrita 10.04.2009.Acolo un jucator de la Bistrita a marcat exact ca CFr aseara .Insa voi nu vedeti decat ce va convine .Lipsa de fair play aseara fara nici un dubiu .Insa de aici si pana la aceste lectii de morala tinute de niste copilasi care habar nu au de fenoemn e cale lunga.
Daca Miovenii dadeau mingea afara pentru un adversar cazut, da, ar fi fost o magarie ce s-a intamplat, dar asa? Joaca, nenica, si lasa arbitrul sa decida daca intrerupe jocul pentru ingrijiri medicale. Tin mult la Claudiu si-i detest pe ceferistii clujeni, dar nu vad nici un motiv de scandal.
"E un joc, ăsta e fotbalul"!!! Am vazut faza de genul asta in Asia si aia au lasat adversarul sa marcheze, nu mai zic de Arsenal care a cerut rejucarea unui meci ptr ca au marcat golul victoriei dupa o faza identica. Astia nu sunt barbati ci niste mercenari hotomani. Rada chiar ne explica cum ca nu s-a vazut bine la tv, de fapt mingea nici nu a iesit afara!!! Mai penibili de atat nu au cum sa fie. Imi aduc aminte de portarul CFR-ului care a facut cea mai mare simulare vazuta in Romania. Sunt curios cine mai are curaj sa lase mingea de arbitru astora? Ar merita sa li se faca acelasi lucru si sa li se zica : C'est la vie!
rada f chreierul ala de ametit ce esti
cei de la cefere nici usturoi nu au mancat nici gura nu le miroase..:)
lipsa totala de fair-play a mioveniului, mi s-a luat de aceasta tragere de timp prin aruncarea mingii afara stiind ca adversarii ti-o vor returna si astfel mai castigi niste secunde.
doar atat: LIPSITI DE FAIR PLAY!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.