Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Columbia - Portugalia 0-0, RD Congo - Uzbekistan 3-1 » Final în grupa K: dominați, lusitanii termină grupa pe 2 și se pregătesc pentru un traseu infernal!
0
Din nou în 16-imile Mondialului, Zlatko Dalic vrea să mențină absurdul record al Croației: „Am revenit la setările noastre”
0
Harry Kane a doborât recordul lui Lineker la Campionatul Mondial! Cum a reacționat Gary
0
Selecționerul a demisionat la câteva minute după eliminarea de la Campionatul Mondial!
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
a fost comic cand marele vochim la un sut la poarta lui nuno spunea ca a fost a SASEA mare ocazie de gol al vasluienilor :))))eu am vazut numai una dar hai sa zicem doua
si ar mai fi ceva, presa face tam-tam: ba pentru arbitraje, ba pentru premierile altor echipe, dar pentru "premierile" luate de catre jurnalisti de la sefi de cluburi ca sa scrie nu neaparat un articol favorabil propriei echipe, ci mai degraba de desfiintarea adversarilor cine sa scrie? Fotbalul romanesc trebuie luat unitar : conducatori, jucatori, arbitrii si presa. TOTI SE COMPORTA LA FEL
golul doi a fost marcat din offside sau nu conteaza?
da, am osbervat din timpul jocului o atitudine vadit anti-CFR atit a comentatorilor partidei dar mai ales a lui Radu Naum (surprinzator) din studio. In primul rind Ruiz a marcat golul perfect regulamentar, 11 m nu a fost la nicio faza foarte clar se vede cum merge mingea respinsa de Dani, Ruiz a fost oprit dintr-o faza clara de gol pe motiv de offside (inexistent).
taci ba aliciuc, "cainele" are dreptate... propaga gunoaiele astea de la gsp numai aberatii, sunt pusi doar pe senzational, penibil, ataca arbitri fara vreun rost. Gunoie
unii isteti,precum cainele,nu mai comentati!nu aveti nici o tangenta cu arbitrajul!
@cainele Daca jucatorul nu a protestat inseamna ca are caracter, nu ca nu a fost fault. da la voi cainii stiu ca e mai mult cu miloaga si asa se dau penaltyurile. Si se vede clar ca e fault. Wesley protejeaza mingea, fundasul ataca din spate si-l loveste peste picior. Vrei sa vezi si sange ca sa dea penalty sau cum?
3. De ce atzi scos video-ul cu golul asa-zis "din offside" al CFR-ului ? Ca sa nu vada lumea minciuna ce o propagatzi ? Asa atzi propagat si teoria cu offside-ul la primul gol al Timisoarei in semi-finala cu "Dinamo", pana a trebuit sa recunoastetzi, la reactziile numeroase impotriva, ca nu a fost offside !
Porumboiu ar trebui sa-i spuna "multzumesc !" lui Serea, ca nu i-a dat cartonas galben lui Temwanjera pentru simulare ! 2. La faza cu caderea in careu a lui Wesley, se vede clar ca Galiassi baga piciorul si LOVESTE MINGEA, iar Wesley loveste el cu piciorul in piciorul clujeanului si cade. Serea a gresit, intr-adevar: trebuia sa dea corner ! Nici un arbitru din campionatele occidentale nu ar fi dat fault la faza aceasta. Faptul ca Wesley nu a protestat spune multe...
ma nu vi rusine stelisti sau ce sunteti faceti-va un blog dak vreti sa postati non-stop impotriva cfrului Si comentatorul de la meci non-stop o zis ca arbitru trebuia sa dea 11m da ce voi jucati numa sa primiti 11m sau ce ..................si pe langa asta ruiz in a doua repriza iara o scapat singur cu portarul si o zis k ii offsaid si defapt no fost Fati ma un blog si scrie acolo ce vrei nu stiu cum ai ajuns in gazeta Inainte aia de la prosport erau cu steaua da acuma s-or schimbat ei in b
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.