Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Uite aici cine-i rusinea europei :))))) ://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/oglinda-romaniei-in-europa-steaua-e-mindria-dinamo-e-rusinea-289586.html
Nu vezi ca esti ridicol? "rusinea europei" de care vb tu a castigat trofeul hatere :)))) daca vrei sa vb despre rusine, hai sa vb despre dinamo si pescarii islandezi :)))))))))))))))
UCL c??? UCL fara goluri marcate? rusinea ucl? sau ce vrei sa spui?
Uite mimistul cum plange dupa scandalagiu.:))))))))))))
sa nu uitam ca maine doar o victorie a stelei la zero e un rezultat bun pentru steaua. orice alt rezultat, inclusiv un 2-1 pt steaua, ca sa nu mai zic de un egal cu goluri e un rezultat bun pt dinamo. asa ca reghe ar fi bine sa fie mai temperat, orice e posibil
maine seara scarba din groapa de gunoi a romaniei va fi umilita de catre Steaua Bucuresti! US 25 & UCL !
daca lipseste mm-lusha , reghe trebuie sa joace si rolul ei...urmeaza sa se pupe singur dupa fiecare gol...
Saracu Reghe, a ramas singur cu cainii....
Eu zic sa reziste si sa nu mai ironizeze.
Eu cred ca Anghelache are dreptate mereu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.