Alte știri din fotbal
Cea mai mare asistență din 2026: câți oameni au fost în tribune la UTA - Rapid
0
Raul Rusescu spune asta în premieră despre FCSB: „Nu pot să fiu atât de orb!”
2
Rapid a egalat la Arad dintr-un penalty contestat de UTA » Verdictul specialistului
0
UTA - Rapid, în etapa #23 din Superliga » Bolgado înscrie pentru giuleșteni
12
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Trei goluri în duelul dintre Marius Șumudică și starurile lui Al-Ittihad » Benzema și Kante, printre vedetele gazdelor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Ati batut clona gigista care joaca ilegal in liga 1,bateti si clona "Stiinta" care la fel joaca tot ilegal in liga 1 de pe plaiurile vesnic insorite:)) unde se leaga porcul cu lant de gard si cocenii de porumb se pun la uscat in copac. SUNTETI CEI MAI BUNI AVEM O LIGA 1 DE TOATA RUSINEA!
N-au fost decât trei echipe bune: Voluntari, Juventus și Gaz metan.:))))
A eliminat atatea echipe bune. Cum naiba sa fie o intamplare!?
Daca va castiga si cu Craiova sunt de acord ca sunt buni,daca nu, a fost o intamplare ca multe altele din Cupa Romaniei!
Incredibil bai nene ce ați pățit ați greșit articolul acest articol nu e cu becali domnilor de la gazeta ce ați pățit vedeți ca se supăra gigi pe voi treba voastră ia vedeți ca poate nu va msi spune cum face el echipa pai ce facem aici sa nu se mai întâmple ca poate va spun lui Geambazi și se supăra și el pe voi .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.