Comentarii (38)
514091889218839
Mihai Buzea  •  25 Martie 2020, 18:03

Prosti mai sunteti,mimamovistilor. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

163253500722316
Emanoil Radu  •  25 Martie 2020, 17:40

Coronavirusul naste monștri! Mihalcea este ,din pacate ,printre ei ! Nu stiu cum a ajuns el la concluzia asta ! Nici macar nu s- a instalat ca antrenor ,ca nu a mai apucat ,so se si vede câștigătorul Cupei României! Mare este grădina TA DOAMNE !

dinamo_rusinea_europei
dinamo_rusinea_europei  •  25 Martie 2020, 16:41
Postat de blatistudinovidiu pe 25 Martie 2020, 16:21

Propun sa fie înmânată echipei a care-i patron are cele mai frumoase oi...

Sau patronului care are cele mai multe implanturi in Turcia!

stelistulbrasov
stelistulbrasov  •  25 Martie 2020, 16:00
Postat de stelistulbrasov pe 25 Martie 2020, 15:30

Foamea e mare la rin,naște absurdități debitate de ***....:)

Păi Țăranu e porecla lui Mihalcea,de ce ștergeți?

raikkonen79
raikkonen79  •  25 Martie 2020, 15:45
Postat de m0zart pe 25 Martie 2020, 15:20

„ca, cupa” !... Mare nătărău ești (și nici măcar nu știi asta) !

Stai linistita, ***! Cunosc aspectul folosirii virgulei pentru evitarea cacofoniilor. E o greseala pe care o fac, desi, cunosc faptul ca virgula nu este o solutie acceptata. Ai putea comenta si ideea prostului care cere cupa dupa un criteriu care o ar trimite-o in alta parte.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

305457553261788
Leo Dinu  •  25 Martie 2020, 14:26

Acum, chiar imi doresc sa se reia campionatul, sa nu fie inghetat, sau mai stiu eu cum... cu ratacitul asta antrenor, astia sunt sigur retrogradati!

adi_stelistul
adi_stelistul  •  25 Martie 2020, 14:20

Bun criteriu. In plus e si singura dintre semifinaliste care n-a prins play-off in ultimii 3 ani. Ar fi si asta un motiv bun, nu?

114950779227548
Ştefan Petre  •  25 Martie 2020, 13:59

Alooo, FCSB a luat Cupa în 2015

ares.123
ares.123  •  25 Martie 2020, 13:46

Nu mai bine si titlul ..? Sa fie un pachet promotional...

creeperno999
creeperno999  •  25 Martie 2020, 23:00

Oricine primeste trofeul se va face de ras in europene. De aceea cupa este importanta doar pentru orgoliile lui mihalcea care nu vrea sa castige corect trofeul ceea ce-ar putea face caci avem 2 echipe de play out si fcsb care nu ne-a invins deloc sezonul asta. Desigur trebuie si bani.Daca cand s-o juca cupa ar fi si perioada de transferuri trebuie jucatori de milioane transferati la club.Cu negoita la carma insa nu vom reusi asa ceva

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează