FOTBAL » CUPA ROMANIEI » DACIA MIOVENI - CFR CLUJ, ORA 20.30, LIVE VIDEO ANTENA 1 ŞI CUPAROMANIEI.RO
Alte știri din fotbal
Răsturnare de situație! Gigi Becali i-a anunțat REVENIREA în FCSB - Rapid: „Vrea să joace!”
0
Vin scouteri din Olanda la FCSB - Rapid » Clubul cere două milioane de euro
0
Cu FCSB și Dinamo blocate pe Arenă, LPF intervine și propune o măsură radicală: „Prejudiciu real! Vă spun ce să facă”
1
„Înseamnă că furăm curent!” » LPF, reacție ironică despre Eduard Novak: „Nu am consultat încă ChatGPT-ul”
0
Știri din fotbal internațional
Naționala s-a calificat la Mondial după 28 de ani, dar selecționerul își oprește fanii să vină în America
0
Îl recunoști? Unul dintre cei mai mari jucători din lume s-a transformat în Moș Crăciun, iar copiii l-au demascat: „Să-ți dea mingea și vom lua titlul”
0
Chivu a devenit la Inter și o antică matroană romană! » „Își dorește să revină de la Riad cu un trabuc în gură”
0
Ianis Hagi a rămas șocat de Gică Hagi: „Credeam că îl cunosc pe tata, dar așa nu l-am văzut niciodată”
1
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Nicuşor Dan întoarce foaia cu magistrații: „se vor întâmpla niște lucruri ...
Libertatea
Răzvan Burleanu și-a găsit nașul! Un fost component al Generației de Aur ...
Adevărul
E căpitan la Milan și are de ales în continuare între România și Italia: ...
GSP SPECIAL
Ce semnifică gestul făcut de Călin Georgescu la Curtea de Apel București
Libertatea
E IN CUPA MECIUL, BAI FRUSTRATILOR.MACARONI, DE CE TI-E FRICA NU SCAPI. TOT STEAUA CASTIGA CAMPIONATUL
Netoiule,tu ai luat de mult mintile acelora care vor sa joace fotbal cinstit.Ne-ai pus "capac" la toti!Cand te dadeai mare craiovean,cand mare dinamovist,acum te-ai vandut lui Becali!Adevarul in final e ca tii cu banu'.Chiar daca va cadea Mioveniul tot nu vom scapa de tine,esti ca o caracatitza!
Prima vine de la Becali, de nu stie suma Netoui?????frumos canpionat.Traiasca ;NASUL;.
Cine invinge diseara ?!?....mioveni si buzau !!!
Cadourisibiu . com va scuteste de alergatura prin magazine in cautarea cadoului perfect. Acum e foarte simplu: comanzi online si il primesti acasa.Comanda se poate face si pe YM: cadourisibiu
si asta vrea sa se re-intoarca la DINAMO!??? HUUOO !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.