Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului trece la amenințări: „Jucătorii vin în România și zic că e ușor. Tragem linie și pot pleca”
1
Legătura dintre Mircea Lucescu și „İnönü”: gol, supremație + gest din partea românului pentru turci
0
Fotbalistul care e foarte aproape de FCSB deja l-a impresionat pe Mihai Stoica: „Asta am apreciat”
7
Lovitură pentru Mircea Lucescu » Jucătorul naționalei a fost suspendat de UEFA și ratează meciul cu Turcia
18
Știri din fotbal internațional
Îl dorește pe Haaland la Real, dar Florentino Perez a fost dat pe spate de alt jucător: „E incredibil”
0
Vlad Dragomir, la un pas să facă liniște pe terenul lui Juventus » Ce notă i-au dat italienii
0
Liga Campionilor, runda 6: S-au terminat cele 9 meciuri » Dragomir, meci bun cu Juventus + Surpriză în Bilbao - PSG
0
Real Madrid, învinsă și de Manchester City în Liga Campionilor! Xabi Alonso, amenințat cu demiterea » Clasamentul în grupa UCL
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Sute de mașini Porsche din Rusia au încetat brusc să mai funcționeze. Care ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan susține că a văzut „cap-coadă” documentarul Recorder și pune ...
Libertatea
lasati pe bancu e baiat bun,in sfarsitul meciului a iesit sa canta imnul secuiesc impreuna cu cei de la Sepsi
Asa te vrem Nicusor...sa nu te lasi calcat in picioare ...arata ca ai mandrie de oltean...
Cel mai slab comentator TV (altfel un insinuant, uns cu toate alifiile și oportunist - atâta doar că nu știe ce e ăla fotbal), Mădălin Negoiță de la Prima și Orange Sport, își permite să judece publicul craiovean (care cică e foarte critic, deși vine doar de două-trei ori la meci, la meciurile cu Fcsb, CFR...). Băi, ăștia de la TV nu văd că deja înregistrările din tribune ale meciurilor care apar pe internet sunt mai realiste și se constituie în "istoria adevărată a fotbalului" și nu manipulările lor gigiste șmecherești?
O pușcărie de jucător. Ca și Andrei Ivan și gogoașa Markovic.
Ultimul jucător, cel mai slab din istoria naționalei.
e bun de nationala! :)
Ia-l pe Bancu si stai cu el in gura.
Ai conversații cu Evul Mediu? Întreabă-l despre Zinedin...
Trimite-i la Zinedin
Și eu, că s-a retras prea târziu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.