Alte știri din fotbal
Ioan Andone, discurs tulburător la catafalcul lui Mircea Lucescu: „Avea așa o stare care-ți transmitea că omul ăsta nu poate muri”
0
Ionuț Lupescu, mesaj sfâșietor la priveghiul lui Mircea Lucescu: „I-am avut pe tata, nea Mircea și nea Cornel Dinu. A rămas doar unul”
0
Simona Halep, Andreea Esca și Elisabeta Lipă și-au luat rămas bun de la Mircea Lucescu: „Marile valori sunt din ce în ce mai puține”
0
Răzvan Raț, mesaj la stingerea lui Mircea Lucescu: „Omul care m-a ajutat sa devin ceea ce sunt azi”
0
Știri din fotbal internațional
Braga - Betis în sferturile Europa League » Echipele de start
0
După ce a fost condamnat la închisoare, fostul jucător al lui Manchester City a pierdut casa lui Cristiano Ronaldo și 11,5 milioane de euro
0
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
@renoraines - oita mioapa,e un tricou polo. Cat despre drumul cel bun , ai dreptate 100%. Bun pentru fotbalul romanesc, spre desfiintarea voastra si ingroparea numelui. Sunteti o rusine, o ramasita comunista la fel ca si Casa Scanteii.
Bai , da ce s-au basicat oile la batul in gard bagat de GSP... Nu cred ca au avut rabdare sa citeasca tot articolul.
dark : Citi ani ai ma ? 12 ? Pai nu e normal ca la foamea care o aveti in git si la propriu si la figurat ma refer la performante sa veniti zeci de mii la un derby cind ala va rugat in genunchi ! Nu e normal ca dupa 30 de ani sa aveti sperante ? Hai ca nu-ti raspund ca nu am timp de tine ...baga degetelu in gurita si somn bun.
Pandurii mai joaca datorita banilor unor oameni buni. Oameni carora pandurii acum trebuie sa le arate "recunostinta". E foarte probabil sa avem un meci foarte periculos poimaine.
Bbimbi79 vaslui - Steaua 0-3 cu Caro Craiova - Vaslui 0-1 fara Caro Steaua 25.000 spectatori cu Piturca Steaua 5.000 spectatori fara Piturca Intradevar ... restul e statistica. Hai Craiova !!!
Pt. Piti 1. Vaslui - Steaua = 0 - 3, fara Piturca 2. Craiova - Vaslui = 0 - 1, cu Piturca pe banca. Restul este ... statistica. Hai Steaua !
Cata rautatate si invidie de altfel cea mai intalnita metoda la romani sa se manance intre ei ,de ce oare atata invidie ca va juca DINAMO pe stadionul NATIONAL ARENA,pai si daca va fi plin pai ce mai conteaza oricum lumea va veni ca la un spectacol cel putin primul an dar invidia la romani nu are margini,ma uitam ieri la televizor si ce vedeam cu MOSUL doroftei il ataca pe campionul nostru BUTE ca nu are adversari tari ca nu stiu ce nu facea dar el de ce se baga de invidie, dasta suntem aici.
uitati-va ce fata de praz are barbugiul asta camatar!bah nene dar nu are pic de decenta sa faca remarci la adresa Stelei?ce plm il mai intereseaza pe el de Steaua cind cacraiova si-au furat-o cu 3-0 de la Pandurii si toti au fost "mucles"!parca pe acest inteligent il deranjau cei care faceau declaratii despre,cu si impotriva lui!cit despre caracterul lui infect e lesne de inteles cum la victorii iese si se umfla prin media si cind o ia in barba il trimite pe vericu'neagoe!hal de juvete
@ockiu Saptamanile trecute Piti si-a dat cu parerea rautacios despre Jiji ... de data asta insa nu mi se pare ca face vre-o referire rautaciosa. Omul a vrut sa spuna ca daca Steaua nu a ajuns la poarta in prima repriza Pandurii nu sunt usor de batut ... dar ce sa inteleaga suporterii astia de tastatura de pe aici ...? Nici mie nu-mi plac unele chestii pe care le face Piti dar am incredere in el. Ca e posibil sa greseasca, asta e omeneste.
Dragii mei stelisti, Piti se referea la ultimul joc al celor de la Pandurii dinaintea celui cu Universitatea din Cupa Romaniei. Absolut intamplator, Pandurii au jucat cu Steaua si Piti a remarcat jocul bun al celor de la Pandurii care in prima repriza nu au permis adversarilor (in speta Steaua) sa aiba nici o ocazie. Asadar nu mai visati voi ca Piti se gandeste la Steaua si ca ii pare rau ca a plecat. Forza Piti! Forza Stiina!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.