Alte știri din fotbal
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
FC Botoșani a ținut-o în șah pe Ludogorets!
0
Cătălin Munteanu trage semnalul de alarmă: „Dinamo cu greu se va califica în play-off”
0
Gigi Becali a plecat în vacanță și a delegat responsabilitatea pentru transferuri: „El știe tot acum!” » Destinația aleasă de finanțatorul FCSB-ului
7
Știri din fotbal internațional
Gică Craioveanu, după Canada - Maroc 0-3: „Un rezultat prea mare, exagerată diferență”
0
Echipe de start la Franța - Paraguay, în „optimile” Cupei Mondiale » Ultimele informații de la Philadelphia
1
Cu „Leii din Atlas” nu e de glumit: sunt primii calificați în sferturile Campionatului Mondial » Urmează reeditarea semifinalei din 2022?
3
Bubista, selecționerul devenit celebru la Mondial, aplaudat în picioare la conferința de presă
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
5
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Funeraliile lui Ali Khamenei au început la Teheran. Autoritățile se ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Pai ce sa caute dinamo in europa....in afara de a strica coeficientul Romaniei.
Merci
Finalista merge în Europa doar dacă adversara câștigă și cupa și campionatul.
Daca Poli sau Voluntari ajung in finala si pierd contra unei echipe care termina pe loc de cupe europene,nu merge una din cele 2 in Europa League???????
Eugene, parca esti GSP-ul, cand face 5 articole dintr-un interviu. Dar, ce sa-i faci, tu chiar crezi ca echipa care reprezinta Craiova azi ar avea vreo legatura cu Craiova Maxima... A, ar fi una: emblema furată...
ati vazut mai jespeurilor ce inseamna Craiova?? asta e Craiova baaaaaaa!!!oricine care ne poarta emblema pe piept este Craiova! MII SI MII DE SUPORTERI AU RETRAIT CA PE VREMEA MAXIMEI!
Hategan ar trebui suspendat multe etape..un hot mai mare nu am vazut!
L-ati vazut ieri seara pe Balaci cum a trait meciul?? :))
inca odata sa demonstrat ca la Barza chiora Dumnezeu ii face cuib ,asa sa intamplat cu Poli ,dupa unele greseli de arbitraj ,asa a fost si aseara cu U craiova ,dupa ce Hategan a fost dinamovist.
Daca Poli sau Voluntari ajung in finala si pierd contra unei echipe care termina pe loc de cupe europene,nu merge una din cele 2 in Europa League???????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.