Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
2
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
5
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
Alin Buzărin l-a distrus pe Filipe Coelho: „Un tip mediocru. Nu trece clasa”
0
Acționarul Mihai Bobonete a văzut meciul alături de Mihai Rotaru: „Rezultat bun! A zis că mă împușcă, m-a împușcat, eu am căzut pe spate”
0
Note GSP de la 5 la 7 în Craiova - Ararat-Armenia: Coelho a avut 3 mâini moarte
0
Vladimir Screciu a „tunat”, după remiza cu armenii: „Nu contează cât valorăm pe Transfermarkt”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Momentul în care un șofer de autobuz băut spulberă 12 mașini în Mediaș. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
Te iei dupa prostul de Randoom? :))) Ala crede că FC FCSB e Steaua Bucuresti si că echipa din Liga a 4-a, care se numeste Steaua, joacă în Ghencea si are emblema Stelei nu e.. Ce te mira că zice de Mititelu că e sef suprem peste Craiova?? El e în tabara infractorilor, Jiji Pușcărie și Mititelu si ale lor clone.
Mda. Proști, dar demni.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
randoame, tu vb ***? =)) In primul rand, Hermannstadt v-a dat scor de neprezentare. In al doilea rand, sezonul trecut infractorul oier a zis ceva de Rotaru la TV, iar Rotaru i-a zis lui Multescu sa bage rezervele contra Viitorului. In tur am batut viitorul, in retur am pierdut cu 1-0, daca baga titularii se termina maxim un egal si voi deveneati campioni. Ati pierdut titlul ala pe mana noastra, si sper si anul asta la fel sa se intample, fiindca fc5bistii sunt niste mizerii, de la eroii de tastatura si spectatori pana la jucatori si conducere.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar tu cand repeti ca un..papagal cliseul ala *** cu..fîcîsîbî, nu e acelasi lucru ? ...te oparesti doar cand vezi la altii..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cică cel mai frumos stadion, este frumos într-adevăr, dar nu este cel mai frumos din romania, pe afara este frumos ca si cel de la Cluj iar în interior cel mai frumos este cel din Bucuresti, trebuie sa incepem sa vedem lucrurile asa cum sunt, daca suntem dintr-un oraș anume asta nu inseamna ca orasul nostru este cel mai frumos pentru că locuim in el.
observatoare federal nebun ce esti. mititelu a castigat in instanta palmaresul,adevarata universitatea craiova o sa joace din sezonul viitor in liga a 3-a,acuma fiind in liga a 4-a. ce prostii debitezi cu fc arges si alte mizerii. mititelu are tot. ce spui tu,sunt vise,asa ceva nici nu exista.
***,pe siteul uefa apare tot palamresul echipei Steaua atribuit echipei din liga 1 si tu spui sa asteptam dupa nu stiu ce bazaconii ale tale. bah,echipa lui mititelu a castigat palamresul in instanta,pentru ca rotaru ala a vostru a fost asa de prost incat sa atace in instanta asa ceva si evident ca a pierdut rusinos. talpan,vazand lucru asta si-a retras procesul privind palamresul,pentru ca stia ca pierde. litera de lege in orice tara si in constitutia romaniei:o echipa ca sa aiba palmares,trebuie sa aiba continuitate sportiva si juridca,clona csu nu are asa ceva,clona csa regal nici atata si academia rapid la fel. fiorentina si parma,chiar daca au intrat in faliment,au avut continuitate juridca si sportiva,pentur ca si-au trecut tot ce tine de echipa in ultima secunda pe o societate fara datorii. deci aia au intrat oficial in faliment,dar dupa ce au salvat tot.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gogoasa,ti-ai rezolvat cu dispensa de varsta pentru scoala de corectie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.