Alte știri din fotbal
Alexandru Albu, gol în tricoul Stelei » Cum s-au descurcat „militarii” în primul amical al verii
0
Victor Angelescu a spus ce se întâmplă cu fotbalistul care s-a întors accidentat la Rapid: „Nu e normal”
0
Anunțul momentului la Timișoara: pe ce stadion va evolua Poli în Liga 2
1
Florin Prunea nu înțelege transferul verii în Superliga: „Mă puneam în locul lui. De ce vin?”
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorii turci îi țin partea lui Montella: „Nu trebuie să găsim vinovați! Am readus calificarea după 24 de ani”
0
Fostul internațional al lui Real Madrid, infarct la 40 de ani! » A vorbit la conferință, apoi a fost operat de urgență
0
AS Roma negociază prelungirea cu Paulo Dybala, însă o rivală din Serie A vrea să îl deturneze
0
S-a uitat sub capac și a dat lovitura vieții! » Povestea curioasă a fanei ce a fost prezentă la toate Mondialele ratate de România după 1998 + Unde e la turneul actual
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
2
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Greșeala pe care multe cupluri o fac înainte să se mute împreună: "E un ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
„Cabana calicilor”. Cum au pus mâna apropiații șefului CJ Tulcea pe cabana ...
Libertatea
Ce trist e cand vezi oameni care nu stiu sa piarda... Asta e problema Rapidului? Scandarile rasiste din Ghencea sau jocul scandalos al acestor jucatori? Cum e posibil ca portarul sa lesine de 4-5 ori pe teren?
Cel care l-a lovit pe Ovidiu Herea trebuie condamnat !!!!!!!!
posibil scenariu: Din cauza ca oamenii vii din fotbalul romanesc nu le mai aduc destul rating, GSP sa gandit sa aduca in atentie (in stilul OTV) scandaluri moarte: Eugen Grigore. Au platit galeria stelista sa afiseze un banner cu Eugen Grigore (poate galeria nici nu stia cine e E.G.) si apoi anunta SPECIAL ca vor povesti ei maine cine e Eugen Grigore!!! La ce circ national face DD cu privatizarea Oltchim, de ce nu ar face circ circ si GSP, tot pentru rating!?
Daa, deja le plang de mila sarmanilor fani rapidisti, la ei se scufunda planeta, Obama are ceva cu ei, noi stelistii suntem atat de ciobani si nu avem maniere,nimeni nu-i vrea...doar francezii îi iubesc si le dau bani să-şi deschidă afaceri şi să călătorească gratis prin Europa.
Discriminarea in Romania pleaca de la pile, bani si gura mare! Fiindca Poli.Timisoara si U.Craiova nu au avut trecere la mafiotii din Bucuresti, i-au gonit din campionat!
treaba este ca nu avem cum sa ii vedem altfel decat tarani inculti, pe unii care sustin o echipa condusa de un analfabet, gigi becali, analfabet cu bani, cand aplauzi un asa om, esti un taran, STELISTII NU PLANG NICIODATA PENTRU ECHIPA LOR, ei tin cu cine e pe primu loc, nu ii intereseaza, un rapidist traieste intens orice esec sau victorie
pai daca galeria lu lazio jigneste un fotbalist de culoare, pai fi sigur ca in galeria lor nu exista asa ceva, dar la steaua nu uita sunt ultimii tarani analfabeti, nu stiu ce e in capu lo, striga orice suna bine, nu au identitate
romii de la 5tOAIA trebuie reclamati la UEFA!!!!!!!!!!!!!!!
vai ce sa zic ce frumos canta rapidu ''cine tine cu steaua'' si noi nu am dat dovada de fair play nu ???ne-au luat familia tot meciu au aruncat cu petarde in spectatori si tot noi am fost aia rai....
asa e ,dar aia din anglia ,italia jignesc ceva real ,adica jigneste de ex un jucator negru al unei echipe , dar la noi culmea e ca multi tigani din galeria Stelei ii fac tigani pe rapidisti ...si sa fim seriosi ,am vazut toti pozele cu cele 2 galerii ,rapidistii sunt Fat-Frumos pe langa unii din galeria Stelei .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.