Alte știri din fotbal
„Fapta nu există” » Mircea Sandu, achitat în „Dosarul Buftea”! Burleanu spera să recupereze sute de mii de euro
0
Sepsi dă lovitura în minutul 89! Surpriză mare la Mioveni
1
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
6
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
Știri din fotbal internațional
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
0
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
2
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Încă un gol în minutul 38, înscrie de lângă Drăgușin
3
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Nu stiam ca la straua mai sint vedete . Credeam ca au ramas numai doua rege si meme.
a dat o bara in timpul meciului, sa nu uitamc a si Stanciu a ratat la nationala
Reghe nu il mai are pe Neubert, despre care s-a spus ca era mai mult decat un simplu preparator fizic si ca el ar fi stat in realitate in spatele succesului echipei. Apoi, nici jucatorii nu mai sunt de asa o mare valoare, chiar daca s-au platit bani multi pe ei. Nu poti inlocui un jucator de 10 milioane ca Stanciu cu unul de 300.000 ca Boldrin. Sau pe Chipciu cu de Amorim. Chipciu in cele mai proaste zile ale lui nu juca atat de prost cum joaca baietii astia. Iar Reghe, da, e rupt de realitate. Probabil si jucatorii s-au saturat de tensiune si il saboteaza pe față de cel putin 5-6 meciuri, cu speranta ca oierul il da afara odata. Dar si-au facut calculele gresit, pentru ca gigi e de partea lui reghe si o sa dea afara jumatate de echipa la iarna, caz rar in fotbal la asemenea nivel, unde de obicei antrenorul e demis ca sa se rezolve situatia. Oricum, Steaua nu mai castiga nici un meci anul asta, as paria chiar ca le pierde pe toate
Cei doi au fost blat 100%! Se vede de la o posta! Nu joaca absolut nimic si isi bat joc de meseria lor! Nu sunt profesionisti, stiu doar sa-si ia banii
Cred pana la urma ca Reghecampf a pierdut de mult simtul realitatii daca la avut vreodata.Sa declari ca tu nu ai nici o vina e ridicol si jenant.E clar ca ceva e in neregula in interiorul echipei.Ori Reghe a uitat sa antreneze ori acesti jucatori il saboteaza ori pur si simplu nu au valoare.Poate o mai fi si altceva nu stiu dar ceva se intampla.Sezonul incepuse decent dupa care sa ales praful.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu trebuie sa te repeti ca prostu ca sa intelegem delirul tau.
Ps..pardon..Vedete nu staruri...de nervi ce am cand citesc ce scrieti fur curent!!!!cat va da ciobanul pe luna??sincer acum..2 3 kile de cas??
Pai...staruri....bai voi sunteti nebuni??????nu vedeti ca scrieti si voi ca sa va plateasca ciobanul..ce staruri evolueaza in tara???niste inculti prosti tatuati manelisti si voi spuneri ca s staruri!!sa ca fie rusine!!
Pai...staruri....bai voi sunteti nebuni??????nu vedeti ca scrieti si voi ca sa va plateasca ciobanul..ce staruri evolueaza in tara???niste inculti prosti tatuati manelisti si voi spuneri ca s staruri!!sa ca fie rusine!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.