Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Haha :))
Nimeni nu face performanta la Steaua,ce sa faca M M Stoica daca Becali nu-i da bani pentru transferuri?? Becali trebuie sa inteleaga ca Steaua nu are nici un mijlocas cu profil ofensiv in lot,in atac poate fi si Messi sau Ibrahimovici ca tot degeaba,nu ajung mingile la ei,nu au mijlocasi de creatie,.Avem in lot fundasi 14 fundasi !!! Este posibil asa ceva !! Unde sunt jucatorii promisi de Becali in urma cu 2-3 luni?..el a adus doar liberi de contract sau de la echipe retrogradate si acum ameninta ca aduce 4-5 jucatori. Pai tot din astia va lua,vine Prepelita care este de valoarea lui Bicfalvi si mai gaseste 2-3 de la Sportul si a rez.problema. In etapa 4-5 schimba antrenorul .
mimi are consemn de la jiji sa nu aduca jucatori cu iq sperior lor, greu de gasit asa ceva si d-aia nu face transferuri! :)))))
M>M>ar trebui sa taca din gura!El e un loser!Bravo OTELUL! A meritat SUPERCUPA!
Ce bataie era sa isi ia looserul asta sambata in piatra neamt de la mine si alt prieten...norocul lui ca s-au bagat jandarmii si l-au trimis in autocar, ca altfel.....FZR !!!
A avut PI-TURCA dreptate despre Steaua, cioban si argat (MM)
alooo...scrie foarte clar cu albastru "GLUME" deci fac bascalie de el in nici un caz n-a declarat el asta :) cititi cum trebuie nu printre randuri ;))
Pasionatilor de fotbal managere online le recomand Cel mai tare este ca poti juca zilnic , sunt turnee din 5 in 5 min , te poti inscrie si in campionat (un meci pe zi ,L-V) si chiar daca lipsesti cateva zile nu pierzi nimic. ://11 x11.com/?ref=803380 mqrientes e userul meu ma gasesti in joc (id mess mqrientes),
campionatul e pentru loseri, EL e pt loseri, cupa romaniei e pt loseri, supercupa e pt loseri,lupta pentru evitarea retrogradarii e pt invingatori :))
shoker....vezitzi de treaba ta...tipic romanesc...uitate in ograda ta nu mai bhelii ochii peste gard
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.