Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
0
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
7
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski: „Poate pune probleme oricărui adversar”
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
3
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
2
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
3
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
si uite asa exact ca aia care se spun mereu ca ne dau nou puncte stelei,se pare ca au alte simpatii :))) glumesc,evident ca se doreste dinamo sa ajunga cat mai sus in cupa,o finala dinamo-steaua e mult mai dorita de frf,televizuni ,decat una clinceni-astra
Pe stefan cel mare avem multe victorii deci ii bine ca jucam acolo
hai sa va mai dau un exemplu de satelit care ne-a mancat un campionat -galatiul ! nu mai stiu cand,dupa 90 in orice caz.mimi avea venise la steaua de la galati si ce sa vezi,meci decisiv pt galati cu steaua ! daca faceau egal scapau de retrogradare ! nea gg,nu tata,jucam la victorie si i-am batut la ei acasa cu tot cu mimi,bostina,ogararu si ghioni etc ! dupa ce intra astia iar in divizia A,ne frig cand ne era lumea mai draga si pierdem campionatul...inutil sa va spun ce s-a scris inaintea celor 2 meciuri,fratie,manarie,blat ....si nu a fost decat sange !
da tata si chiajna era satelitul lu fcsb,pt ca juca meciurile din campionat acolo si s-a descoperit ca erau sponsorizati(poate ca inca mai sunt) de nicu badea...si ne-au luat puncte grele cand lumea abera ca e satelitu nostru !
Nu face satelitul FC FC FC FC-ului blaturi cu Dinamo :))
Asta-i cusuta cu ata ....rosie !!!! Lasa-ma in cupa ca te las in campionat! Pariori,faceti jocurile !
Satelit? ✔ Fara nocturna in liga 1? ✔ Eu nu stiu ce cauta echipa asta in prima liga... A incercat nenea Jiji Behehecali sa faca si el o smecherie, dar sunt atat de inepti incat nici blaturi cu propriul satelit nu-s in stare sa faca...
Poate n-am inteles ce ai vrut sa zici, Clinceniul putea alege sa joace la Ploiesti, nu? Adica acolo unde, dupa Craiova, Dinamo e cel mai mare dusman!
N'ai inteles. Nu'i nimic, las'o asa.
Pai tocmai de asta, ca n-au antrenor! Daca in locul lui , Fabrini, care e doar un mingicar si n-are treaba cu fotbalul, era Nistor , Dinamo castiga la diferenta mai mare! Dar asa, ciobanul isi ingroapa propria echipa! Degeaba are cel mai bun lot de jucatori din tara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.