Alte știri din fotbal
Nicolescu le-a bătut obrazul fanilor lui Dinamo după ce a fost înjurat chiar de ziua lui: „Trebuiau să țină cont”
0
Veteranul lui FC Argeș a reacționat după thriller-ul cu Rapid: „Ne lasă un gust amar”
0
Singurul jucător de la Rapid care i-a impresionat pe Săpunaru și Ilie Dumitrescu: „O să mă repet de zeci de mii de ori”
0
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah poate rămâne în Europa: ofertă astronomică primită de egiptean
0
Arne Slot, după ce Liverpool a suferit un nou eșec în Premier League: „Face parte din sezonul nostru”
0
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
D asta tara asta este dusa de rapa...ptr ca sunt oameni naivi care cred ca tot ce zboara se mananca ! Traiesti pe sub pamant ? In cupele europene s au facut cele mai mari blaturi ptr pariuri...aici includ si echipe de nivel foarte mare !
ce ti-am spus ***. deci a facut corvinul blat cu aia din ungaria intr-un meci european? really? tu si fotbalul,vaca si baletul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alba-negara de la frf..
Daca ar organiza FRF+Bodescu tragerea la *** ar castiga Burleanu premiul cel mare de doua ori in fiecare saptamana, si joi si duminica! :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atâta prostie intr-un mesaj nu am văzut in viata mea! Ai pierdut multi bani pe victoriile Corvinului! Esti varză!
Vorba aia, rasul de pe...... :-)
Doar o mirare: bă, da' proști mai sunteți !
FRF a aplicat metoda de tragere la sorti numitã "Iosefini" , un fel de "maracana" (metoda aia cu schimbul banilor , iar in loc de bani , primesti foi din ziare)
Inca o dovada de superficialitatea care domneste la FRF.
Asta-i nimic fata de ce se face probabil cu pariurile. Rezultate surpriza etapa de etapa de cativa ani incoace.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.