Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
De fapt Gheorghe este nume grecesc si inseamna taran :)
Tu esti prapaditul de aici, jucatorul evident ca dorea sa marcheze, nu sa ii paseze celui din ofsaid.
Acestui Valentin Gheorghe trebuie sa i se preia ochelarii de cal. Puneti-l sa-si imagineze (daca poate) ce-ar fi insemnat ca la acel moment scorul sa fi fost 3:3 !!!
Arbitrul a acordat ofsaid doar cand prapaditul a marcat gol cand putea sa -l opreasca cand si-a aratat interesul fata de minge adica la 35 m de poarta . Tara de ***, arbitri idem...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu egoisti fără creier nu faci echipă.. Dar poate marchează cu FîCîSîBî-ul și își șterge greșeala.
ne-am *** pe noi! si daca il cheama Gheorghe, ce...? nu e nume romanesc? saraci cu duhu` sunteti unii! si va mai cheama si Inocentiu , Vincenzo sau Paris! ma penibililor, nu va mai fie rusine ca sunteti romani!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un blat lamentabil!
daca il cheama Gheorghe ...ce pretentii sa aveti de la un Gheorghe
Dovada perfectă de lipsa profesionalismului... Din batic nu poți să faci bici! Și nici din *** fotbalist!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.