Alte știri din fotbal
De pe TikTok, în viața reală » Gigi Becali a dat nas în nas cu manelistul Tzancă Uraganu și nu s-a putut abține
0
Zile decisive la CFR Cluj » Vin ofertele scrise pentru Louis Munteanu și Emerllahu
0
L-a surclasat! » Derby-ul FCSB - Dinamo versus „Singur acasă”, diferență uriașă de audiențe
4
Câte perechi de ghete au donat în total cei 23.000 de oameni veniți la Craiova - CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
ce noroc pe blatistii de la ***,au picat cu cel mai slab adversar posibil,din nou.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A şti are doi i doar la persoana a II-a sg., indicativ prezent şi conjunctiv prezent, forma afirmativă şi forma negativă (nu, la forma negativă nu cade nici un i! Aşa cum tu cânţi nu devine tu nu cânţ, nici tu ştii nu devine tu nu şti).
da ***. E scris corect romaneste. Daca ai argumente te ascult. Argumente, nu pareri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Spaniolule, noi suntem prieteni vechi, nici NU STII cu cine vorbesti!:))))))
A şti are doi i doar la persoana a II-a sg., indicativ prezent şi conjunctiv prezent, forma afirmativă şi forma negativă (nu, la forma negativă nu cade nici un i! Aşa cum tu cânţi nu devine tu nu cânţ, nici tu ştii nu devine tu nu şti).
E voie bre nea Graur.:))).Uite ce a scris un jurnalist : "Universitatea Cluj si Fcsb se intalnesc acum de finala ale Cupei Romaniei"...
nu ti-am zis ca linku e la zeul tau talpanel in poseta, si nu mi-l mai da? si btw, e cool sa te uiti la meci cu apa chioara :))))))
Pai i-am raspuns aluia! A doua oara n-au mai "taiat"! Uite-l mai jos!:)))
deduc ca nu ai identificat greseli de ortografie in postarea mea. Ca atare concentreaza-te la *** din Berceni. Ca iar o sa fiti vicecampioni.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai atent cu limbaju, coleguțu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.