Alte știri din fotbal
Ce se întâmplă la Rapid - FC Argeș, meci cu porțile închise: „Copii, Giuleștiul vă cheamă”
0
Cornel Dinu a dat de pământ cu naționala și federația: „Burleanu e un măscărici! Ianis Hagi poate doar la el în familie”
0
Cornel Dinu divulgă discuția pe care a avut-o cu Mircea Lucescu, înainte de internare: „Asta l-a doborât”
0
Ionel Dănciulescu l-a taxat pe Mehmet Topal după ultimele declarații: „Nu mi-a plăcut deloc! Acum ce facem?”
0
Știri din fotbal internațional
E dispus să preia naționala Italiei: „Este corect ca numele meu să se afle pe listă!”
0
„Dacă sunt un «party animal»?” » Dennis Man, la prima petrecere de titlu din carieră
0
Fanii lui Liverpool au sărit la gâtul clubului: „Nu mai cheltuiți bani pe Anfield”
0
Imagini spectaculoase din Eindhoven: PSV a primit trofeul de campioană! Cum a fost fotografiat Dennis Man
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Apocalipsa după Donald Trump. Amenințare fără precedent la adresa Iranului: ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Donald Trump tocmai a anunțat Apocalipsa: „O întreagă civilizație va muri ...
Libertatea
Porumboiu ar trebui sa vina la Rapid,ar avea toate conditiile pentru a face performanta...
Sigur, patronii sunt mereu de vina, ca ala e oier, celalalt e vacar, dar cand plateste salarii de sute de euro se uita.90% din jucatorii de fotbal din Romania nu stiu pe ce ia banii, bani pe care altii nu-i castiga intr-o viata si ei fac figuratie 90 de minute si ia cel putin 10mii euro.Viseaza masini, p!zde si plecat afara.palmele alea,daca le-a dat sunt meritate, trebuia si mia mult si la toti 11 nu numia lu`Sburlea.
Pacat de bani investiti de Porumboiu,parerea mea e ca Sumudica trebuia pastrat la echipa. Vasluiul e o echipa frumoasa si curata,asa i-mi place sa cred. Nu stiu ce se intampla acolo.Din Ardeal numai de bine.
Polus Center, complex comercial administrat de firma finanţatorului echipei clujene, Arpad Paszkany.
aluato razana rau de tot asta :)))))))
tu traiesti cu impresia ca n-o sa se musamalizeze tot?
Clar...l-a depasit pe gigi :))....incepuse ascensiunea de mult cu balacareli pe la tv.
Credeam ca nu exista mai rau decat Gigi :))) Vad ca se poate si mai rau !!! Sper sa-si ia Sburlea salariul pe vreo 5 ani daune !!!.....si asta doar pentru ca afost fraier si nu i-a lasat un crampon pe portret deseului uman !!!
nu mai vine nimeni sa lucreze cu porumboiu asta. sa inteleaga ca la steaua mai vine cineva, in ciuda patronului care se da in stamba pt ca steaua e steaua. vaslui pana la urma cine e? sa inteleaga porumboiu ca nu poate sa se comporte ca gigi, ca il refuza toti
iliuta a primit inainte toti banii pe care trebuia sa-i ia sezonul asta. d-aia n-a plecat de la chiajna. si, oricum, o sa termine peste vaslui :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.