Alte știri din fotbal
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
0
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
2
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
ba frate da cine esti tu bai buzarine sa jignesti in halul ala jucatorii .cica pribabil joaca pe doua verze .ba joaca pe bani multi putini da pe bani .si probabil castiga unii mai multi bani k tine intr-un an .pleaca in plm si lasa-te de comenterii
Bravo Craiova!! inca un gol in rep 2 sa stam linistiti! Alb-Albastru
GOOOOOL CRAIOVA ! 2-0
imi zice si mie cineva posturile pe care sunt televizate meciurile macar 2-3 acolo:)
Ce aveti toti cu Alin Buzarin (comentatorul in cauza)? :))) Nu va era dor de un strop de comunism?!
O fac din superstitie. Tot ei, in aceeasi echipa, au comentat meciul (teatrul) Bistrita-Dinamo. Spera si ei la fel ca Piturca, ca in fiecare zi e joi noaptea.
ma doare capul din cauza comentariului de pe antenuta 1! cine doamne iarta'ma la lasat pe ala sa comenteze????? FRATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lasa'te! si lasa'neeeeeeeeeeee
ma doare capul din cauza comentariului de pe antenuta 1! cine doamne iarta'ma la lasat pe ala sa comenteze????? FRATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lasa'te! si lasa'neeeeeeeeeeee
Dinamo este cel mai mare rau al fotbalului romanesc. Si suporterii ei asemenea... vezi meciul tur din UEFA! Apropo, mare echipa care nu reuseste sa treaca nici macar de descultii aia!
Bravo U ! fortza Dinamo !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.