Alte știri din fotbal
Noua „perlă” a lui Gigi » FCSB l-a legitimat pe fiul brazilianului fost la AC Milan: „L-a ochit Florin Cernat”
2
Un puști-minune de 17 ani începe să facă furori în cantonamentul Craiovei din Austria
1
Ziua decisivă! Zeljko Kopic, așteptat la negocierile finale
1
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!
8
Știri din fotbal internațional
Nemții critică noul format al Mondialului: „E un turneu absurd! Nu știm până duminică adversarul de a doua zi”
0
Anglia - Ghana, meci pentru primul loc în grupa L de la Campionatul Mondial » Echipele probabile
0
Un star al Braziliei are mari probleme financiare: „Știu din surse de la club. Speră să plece în Arabia Saudită!”
0
După dezastrul cu naționala Italiei, Gennaro Gattuso a fost prezentat oficial la noua echipă
2
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Sorin Grindeanu l-a anunțat pe Nicușor Dan că PSD își asumă guvernarea
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Stai linistit ca Dinamo are sigla,culorile si palmaresul concesionate de Badea pe o perioadă nedeterminată!In timp ce Fcsb are doar 5 titluri castigate de cand a preluat Becali echipa si Csa Steaua din liga 4 are 21 de campionate si Cupa campionilor europeni...Poti sa verifici pe transfermarkt sa te convingi...asa ca ascute bine unghia aia cand o folosesti...
Bravo Nistor!RESPECT!
Este o mandrie, Dane , sa fii dinamovist ! Daca ar vedea nea Nicu (sa-i fie tarana usoara ) echipele participante in liga intai, stii ce-ar intreba ? Unde e Steaua, Rapid,Petrolul,Otelul,U Cluj,FC Brasov, U Craiova, Farul, Corvinul, Poli Timisoara, UTA, Baia Mare , ASA Tg.Mures ,etc,etc... Dinamo a rezistat timpului si timpurilor !
Asta-i rinist, atat il duce capu, ce sa ceri
Toată lumea știe că Steaua Bucuresti e în Liga a 4-a si că FC FCSB e un club impostor condus de un recidivist.
Si Dinamo este in Liga a 4a si noi , Steaua, ne pregatim sa jucam cu FC DINAMO 1948 SA, club infiintat in 2001 :))
fcsb e rusinea Romaniei!
Dacă și Nistor, cu al său IQ subunitar, s-a prins cum stă treaba cu fcs(pre)b, e clar... Până și ăsta prezintă mai multe semne de inteligență decât marea majoritate a mioarelor din turma cel urmează pe cel mai iubit dintre ciobănei și care susțin că "ei ie' steaua"!!! Deh, ce să-și faci, pe unii nici glonțu' nu-i mai face bine...
inainte de a-mi mai scrie ceva invata cum si cand se foloseste un i sau doi de i asta 1 si 2 in perioada 86-89 cand steaua facea performanta in europa apartinea de armata si era clubul sportiv al armatei steaua prescurtat csa steaua sau pur si simplu steaua sau steaua bucuresti,nu fc steaua bucuresti fiindca nu exista denumirea aia atunci,cu fc erau argesul,constanta,fc olt fosta scornicesti,bihorul,baia mare si cam atat,ai inteles italianule cu nume frantuzesc?clod ala vine de la claudiu presupun si daca te dadeai cult il scriai claude dar pana la a scrie bune frantuzesti invata cum sa folosesti i-urile alea,stii se scrie cu 2 i nu cum ai scris tu sti cu un i iar desi se scrie c-un i nu cu 2 cum ai scris tu desii,comprendre?
Pleaca ma prostule.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.