Alte știri din fotbal
Florin Tănase a povestit despre deplasarea buclucașă, cu taxiul, de la Belgrad: „Nu a avut «maimuțică»”
0
Verdictul lui Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu
0
Becali dă din casă despre următoarele două transferuri la FCSB: „Că are nu știu câți ani...”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfaturile primite de mama unui copil mic care are doar 14 grade în ...
Libertatea
La faza aia cade din piedica, uita-te bine la reluare.
sa se numeasca....Dumnezeu?? :)))
cum rateaza craiova :))
Vrem să se termine meciul cât mai repede. Duminică jucăm cu FCSB, echipa ce domină fotbalul românesc din 2003 până în prezent. Trebuie să îi batem ca să avem șanse la campionat. :))
Dielna a fost un mare cascador al rasului poate uiti in R1 cand cade din picioare si il lasa pe Baluta singur cu portarul. Nesigur tot meciul. vreo 4-5 degajari in tribuna. Popescu a fost mult mai sigur per ansamblu chiar daca a facut acel penalty.
*** nici impinsa de Hotegan nu face nimic .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doar ca nu e nimeni interesat sa se numeasca FSCB cand te numesti deja Steaua din 1947.
Prefer sa fie Penedo in poarta, e constant. Cerniauskas a facut la fel si tura trecuta cand a fost la noi, primele meciuri exceptionale, dupa care 1 calda 1 rece. Numai asa ne-a tinut, am fost fericit cand a plecat.
Steaua ar deveni clona doar daca ar imprumuta numele de la stapanul tau.
*** - voi chiar aveti impresia ca aveti o echipa de fotbal? auzi la ei palici si nistor sunt miezu :)) rivaldinho samd...singurul vostru jucator e nemec in rest...fotbaliatori si tentative de jucatori ...sa dea Dumnezeu sa va calificati cum s-a calificat halep! ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.