Alte știri din fotbal
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Știri din fotbal internațional
Au publicat cifrele: câți bani câștigă analiștii TV » 21 de experți au împărțit 2,3 milioane de euro
0
Inter - Como, în etapa #14 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Cesc Fabregas
0
Cristi Chivu și-a suprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » Portret făcut de italieni antrenorului: „Soldatul lui Mourinho are o privire de asasin și replici tăioase”
0
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Mai intai Craiova trebuie sa inscrie. E bataie de joc ce fac cu mingea la finalizare.
cat de poliemelitic poti sa fi sa spui asta? :D pe bune acum
Suferi ma oltene? Stai in gazda in Bucuresti si probabil te iau aia in balon in fiecare zi, probabil de acolo :)))
Te lași furat de jumătate de repriză? :)) Urmează încă două, mai mici, dar decisive :))
plange valah/salviola/bandelors/terminator,plange:))) cand plang in fata calculatorului o ard cu Ekeng si prostii!:))) noi ii umilim,ei plang!:)))))
n-am vazut un Dinamo atat de slab si mai precis..atat de penibil de ani buni de zile. si pe vremea cand luam 7 batai la rand cu Andone jucam mai mult fotbal. fotbalul cred ca plange in seara asta de ce vede la meciul asta. Hategan a viciat rezultatul la acel penalty. jenant.
da,am vazut decat repriza a 2 a ,ultimele 20 min,si cateva faze,dar mi a fost suficient sa vad ce erori face hategan,daca or fi erori :))
jalnic jucam! clona baniei a avut cateva ocazii mari, cu un om in minus.
Haţegan e cel mai bun jucator de la Dinamo :)))
Ba dar parca e eliminat unu de la dinamo, nu de la craiova!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.