Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
0
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
Au comis-o! Gafă în Italia, înainte de Dortmund - Inter » Cum l-au numit pe Istvan Kovacs
0
Miză mare pentru Cristi Chivu la Dortmund! » Câți bani ar putea câștiga Inter dacă se califică direct în „optimi”
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Nu stiu cine a prezentat partida de seara pe digi, unul cu voce pitigaiata, dar antistelist sadea. Nu am auzit in viata mea comentarii mai agresive, mai jignitoare, reactii mai isterice la un comentator sportiv, un comentator clar antistelist, complet rupt de realitate. Daca te luai dupa comentariile lui aveai impresia ca Steaua a stat cu fundu in poarta 120 de minute, ca a fost dominata in maniera categorica adevarul fiind, ca si in cazul partidei cu petrolul, ca cei de la Baia Mare au fost avantajati de terenul execrabil, si au practicat la fel ca cei de la petrolul antijocul si violenta dua la extremis. Niste ciobani care habar nu au ce inseamna onoarea si care 120 de minute nu au trecut mijlocul terenului si doar terenul care le-a jucat feste fundasilor stelisti a facut sa se apropie de poarta lui Cojocaru si nimereala chiar sa inscrie. O rusine de comentator si o rusine si autorul acestui pamflet ieftin.
Normal, vcanta are cam 4 luni intr-un an si daca ai facut doar liceul e normal sa-l intreci pe unul care a facut chiar 2 facultati. Daca ai fi spus ca el nu are numarul de vacante egal cu anii tai de scoala . :)
lutLAKE...Chiar si JUVENTUS S-A IMPIEDICAT SI a pierdut miercuri probabil și ultimul tren de a rămîne în lupta pentru titlu. Eșecul istoric cu Sassuolo (0-1), al patrulea și toate la limită!, a aruncat-o pe campioana ultimelor 4 sezoane pe locul 12, la 11 puncte de liderul Roma. Travestiți în roz la Reggio Emilia, bianconerii au părut o trupă de provincie, incapabilă să revină după ce e condusă. A cincea oară în acest campionat cînd pornește de la 0-1.
Poate ne soune Razvanel ce "infractiuni" au fost in careu
Acum la pasa de gol se spune assist ..sa moara gibilan.
Va place sa face ti caraghiosi pe altii , dar voi de ce ati sters postul in care va fac pe voi caraghiosi?
Definitie DEX: PENÁLTI s.n. Lovitură de pedeapsă la fotbal de la 11 m, acordată în urma unei infracțiuni comise în careul propriu de echipa aflată în apărare. Apoi, dupa mintea mea putina, atata timp cand avem cuvantul penalti in limba romana, penalty este un barbarism si folosirea lui inseamna scoala putina si facuta si aia la fara frecventa.
Ha, ha, lera!
Hai sterge le
Si de ce ati sters postarea in care va fac pe voi caraghiosi...ce nu e asa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.