Alte știri din fotbal
Sepsi - FC Voluntari » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga: golul 2 vine în prelungiri
0
Echipele de start în Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2
0
Cine conduce clasamentul spectatorilor în Superligă: aproape de o performanță cu care se lăuda doar FCSB!
1
Fostul campion cu FCSB se RETRAGE din cariera de fotbalist! A îmbrăcat de 30 de ori tricoul naționalei + și-a ales deja viitorul job
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
2
Legenda lui Inter se înclină în fața lui Chivu: „Mereu am avut încredere în el. E un lider care-și urmează drumul”
0
În cărți să o preia pe Bournemouth, după despărțirea de Iraola
0
Van Dijk spune că Liverpool a meritat să fie eliminată de PSG
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Sau porumbel de Copsa-Mica !!
Mereu cand am fost in deplasare la Craiova oltenii apelau la pietre. De dupa blocuri, de la etaj, de oriunde. Cu bataia mai greu la ei... Cat despre aia care au coborat din autocarele prahovene... no comment!
:€)))))Sau stlemuist de asemenea:)))))(
Si de stelemea de asemenea cea mai trainica realizaere a Sa Fc Valiza Bolsevica, buboiul puroios al fotbalului romanesc
Pacat ca nu mai este obligatoriu stagiul militar, multi s-ar putea remarca in Afganistan.
de unde sti? esti vecin cu ei? sau te-ai nasut acolo?
Deja unul a claxonat, next please ! :)
la cate comentarii ai avut pe contul vechi esti fara doar si poate schizofrenicul numarul 1 al site-ului,tu cu inca 2-3 ciudati,sa ne p i s a m toti oltenii pe tine,taran de capitala
Au baut si ei apa din Dunare crezand ca e Izvorul Tamaduirii!!
nici C-R-A nu mai poti scrie :)))))))))))))))) ceausescu este mandru de voi "GSP-ilor" .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.