Alte știri din fotbal
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
1
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
1
Urmărește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Părțile implicate neagă vehement mutarea
3
Știri din fotbal internațional
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
0
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola, mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Pista Radu Drăgușin revine puternic în atenție la vară: „Oportunitatea e oferită de prețul fixat de Tottenham!”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Nu va mai bucurati fcsb-istilor, ca intoarce Rednic meciul dupa pauza.... cu lopata!
Asa ai vazut tu ca faza e in careu, când e la 50 de cm de ”linia de 16” ? Daca te straduiesti poate vezi mai bine, dar ce interes ai ?!
DINAMO A DEVENIT ECHIPA *** ....!!!! TOTUL I SE DATOREAZA STRAMBULUI !!!!! MEVLIA MIJLOCAS CENTRAL ....?????? PROBABIL VREA SA-I FACA LOC *** ...!!!! NUMAI ASA DINAMO ESTE ECHIPA *** .....!!!!! RUSINE STRAMBULE ....!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In ce an?
nu inteleg de ce nu la luat si pe essombe, rednic zici ca are zeci de mii de atacanti acolo ca sa-si permita sa mai lase din ei, cu *** si cu moldoveanu care nici buletin nu are nu avem nicio sansa sa o bagam in atze acolo cu atacanti !!! ghomsi sper ca dupa meciu asta *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dinamo eee eee hey hey jucam in Europa . :)))))))))))))))
Va rog frumos sa nu mai faceti misto de dinamo, ca ma doare sufletul!
Suparat tov militian ? Sunteti petarde , recunoaste ...............:)))))))))))))))))
Aseara dormeai *** , te ai trezit =)))) ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca ghomsi e varza e alta treaba sar faultul incepe in afara careului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.